× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Конектор CCS Тип 2 - швидке заряджання постійним струмом електромобілів

 • 09.02.2016
 • 658

Компанія СЕА пропонує роз'єми для електромобілів, а саме -  комбіновану систему заряджання електромобілів CCS Тип 2 виробництва Phoenix Contact.

Комбінована система заряджання CCS Тип 2 - ідеальний інтерфейс для будь-якої повсякденної ситуації на теренах Європи. Тепер є можливість заряджати електромобільний транспорт як від традиційної мережі змінного струму, так і від джерел постійного струму без перешкод. Конектор типу CCS розрахований на пропускну здатність сили струму до 200 А. Він надзвичайно простий у користуванні. Для під'єднання штекера у гніздо на борту транспортного засобу потрібні мінімальні зусилля.

 

Основні технічні характеристики CCS Type 2:

 • 3+2 полюси для штекера заряджання від джерела постійного струму
 • Міцні та якісні матеріали
 • Зручність у користуванні
 • Під'єднання і витягнення конектора з гнізда не потребує великих зусиль
 • Виконання згідно з ІЕС 62196
 • Датчики для вимірювання температури силових контактів під напругою 

Комбінована система заряджання CCS - це система, у якій використовуються як традиційні штекери для заряджання від мережі змінного струму (AC), так і штекери для швидкого заряджання від джерел постійного струму (DC). Обидва типи конекторів сумісні із гніздом CCS, встановленим на борту електромобіля. Систему CCS було розроблено у співпраці з провідними автовиробниками.

  

Переваги комбінованої системи заряджання електромобілів CCS:

 • Надійний контакт під час заряджання

Стопорний пристрій з електромеханічним приводом блокує штекер для заряджання на борту транспортного засобу під час заряджання або до завершення всіх необхідних операцій - наприклад, підрахунку для оплати, - не даючи йому випасти з гнізда. Таким чином, забезпечується високий рівень експлуатаційної надійності.

 • Швидке заряджання

Конектори постійного струму, які мають більший розмір порівняно із штекерами живлення від мережі змінного струму, дають змогу швидко заряджати акумулятори струмом силою до 200 А. Ергономічна форма, а також невелике зусилля для під'єднання і витягнення конектора з гнізда гарантує швидкість, зручність і легкість у роботі з пристроєм.

 • Інтелектуальний процес заряджання

При підключенні транспортного засобу до системи заряджання (за допомогою штекерів змінного струму або постійного струму) вмикаються механізми заряджання і виконується заздалегідь визначена послідовність дій. В обох типах використовуються сигнальні і керуючі контакти СР і РР для зв'язку і управління.

    

 

Компанія СЕА пропонує повний спектр технологій у сфері електромобільності. Ознайомитись із усіма e-mobility рішеннями від Компанії СЕА можна, перейшовши за посиланням 

 

Компании СЭА - 25 лет!

Компанія СЕА - офіційний дистриб'ютор Phoenix Contact на території України. За додатковою інформацією, що до зарядних пристроїв для електротранспорту та ін. обладнання e-mobility звертайтесь у відділ електротехніки та обладнання для енергетики Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити електронною поштою: info@sea.com.ua

    


Top