× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Швидкі зарядні станції для електромобілів

  • 22.08.2017
  • 2533

Сьогодні Efacec пропонує ринку лінійку дуже вдалих рішень швидких зарядних станцій в різних сегментах: моделі "напів швидкої" зарядки QC20 на 20 кВт і "швидкої" зарядки QC45 потужністю 50 кВт і QC24S потужністю 24 кВт.

Швидкі зарядні станції можуть використовуватися, як для суспільного користування, так і для приватних парковок.

Всі моделі ЗС адаптовані для застосування на європейському та американському ринках і оснащуються мульти стандартними виходами: в Європі CHAdeMO + CCS + AC3phase, в США CHAdeMO + CCS. Вони можуть бути інтегровані в будь-яку мережу без необхідності використання додаткових пристроїв.

 

QC20 - бюджетна зарядна станція напів швидкої зарядки для електромобілів (AC & DC)

Зарядна станція QC20 (Quick Charger) призначена для швидкої зарядки електромобілів різних класів. Вихідна потужність зарядної станції QC20 досягає 22 кВт на змінному струмі і 24 кВт на постійному струмі. Заряд акумуляторів електромобіля від 0 до 80% - всього за 1 годину.

  

Станції QC20 оснащені мультистандартними роз'ємами DCA-CHAdeMO; DCC- CCS / Combo; AC3phase, що дозволяє заряджати від них різні типи електромобілів від різних європейських, американських і азіатських виробників. Контроль заряду і інформація про оплату транслюється на кольоровий РКІ-дисплей на передній панелі станції. Всі станції за допомогою засобів бездротового зв'язку можуть бути інтегровані в єдину систему управління.

QC45 - зарядна станція швидкої зарядки для електромобілів (AC & DC)

Зарядна станція QC45 (Quick Charger) призначена для швидкої зарядки електромобілів різних класів. Вихідна потужність зарядної станції QC45 досягає 43 кВт на змінному струмі і 50 кВт на постійному струмі, що дозволяє зарядити акумулятори більшості моделей електромобілів менш, ніж за півгодини. Для порівняння, ємність акумуляторів типових електромобілів становить 20-30 кВт · год, тобто час зарядки 80% ходу на зарядній станції QC45 складе 20-30 хвилин. Щоб зарядити потужний супер електрокар типу Tesla Model S з акумуляторами 60 кВт · год, теславоду знадобиться близько години.

    

Станції оснащені мультистандартними роз'ємами DCA-CHAdeMO; DCC-CCS / Combo; AC3phase, що дозволяє заряджати від них різні типи електромобілів від різних європейських, американських і азійських виробників. Контроль заряду і інформація про оплату транслюється на кольоровий РКІ-дисплей на передній панелі станції. Всі станції за допомогою засобів бездротового зв'язку можуть бути інтегровані в єдину систему управління.

Зарядні станції можуть працювати також від сонячних батарей, ВЕС та інших альтернативних джерел електроенергії.

 

QC24S - настінний зарядний пристрій для швидкої зарядки електромобілів (DC)

Найменший, найкомпактніший, найстильніший і, до того ж, найбюджетніший зарядний пристрій для електромобілів на ринку. Новинка, завдяки своїй доступності та ефективності, внесе додатковий внесок у зростання популярності електромобілів. До того ж виробник надає можливість вибору кольору і дизайну пристрою.

QC24S випускається в двох модифікаціях - для європейського ринку і для американського. «Європеєць» живиться від трифазної мережі 400 В або однофазної 230 В.

При потужності 24 кВт QC24S відноситься до пристроїв «напівшвидкі» зарядки і володіє ККД 95%. Спочатку вихідний кабель буде оснащуватися роз'ємами CCS, застосовуваними в таких електромобілях, як VW, BMW, Daimler або GM і з роз'ємами CHAdeMO.

      

QC24S у габаритах 904 x 330 x 415 мм при вазі 55 кг може монтуватися на стіну або стійку на відкритому повітрі або в приміщенні. Ціна новинки - дуже конкурентна.

 

Компании СЭА - 25 лет!Компанія СЕА - дистриб'ютор компанії Efacec Group в Україні. За додатковою інформацією та як купити зарядний пристрій для електромобіля в Україні звертайтеся до відділу обладнання для енергетики і електротехніки Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua

 

 


Top