× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Огляд типології зарядних пристроїв від Phoenix Contact

 • 17.07.2017
 • 5115

Втичні штекерні роз'єми від компанії Phoenix Contact задають нові стандарти в енергопостачанні зарядних систем електромобілів. Незалежно від виду додатків - будь-то зарядка від мережі змінного струму або "швидкі" зарядні пристрої постійного струму - для будь-яких проектів Phoenix Contact готовий запропонувати виробникам електромобільних зарядних станцій повний спектр безпечних надійних і простих у використанні роз'ємів "з одних рук": Type 1 , Type 2, і GB / T у виконаннях для "повільних" зарядних пристроїв, що заряджають електромобілі безпосередньо від мережі змінного струму, а також для потужних "швидких" зарядних пристроїв, які здійснюють зарядку електромобілів на постійному струмі. Повна лінійка роз'ємів проілюстрована у таблиці нижче:

штекерні роз'єми, phoenix contact

DC роз'єми для електромобілів

Phoenix Contact пропонує електромобільні коннектори для «швидких» зарядних станцій для зарядки електромобілів всіх застосованих в світі стандартів. Процес зарядки акумуляторів електромобіля може здійснюватися на токах до 250 А, що істотно скорочує час зарядки. Компанія поставляє роз'єми наступних стандартів: Type 1 (США), Type 2 (Європа) і GB / T (Китай):

 • Токи до 250 А
 • Потужність до 200 кВт
 • Стандартна геометрія роз'ємів (Type 1, Type 2, GB / T)
 • Вбудовувані сенсори для контролю температури

DC роз'єми для електромобілів

AC роз'єми для електромобілів

Компанія Phoenix Contact має широкий вибір роз'ємів для зарядки електромобілів від мереж змінного струму для самих різних додатків. Будь-то односторонній зарядний кабель стаціонарного кріплення, знімні зарядні кабелі для вантажівок (з двома роз'ємами) або інтелектуальні зарядні кабелі для домашніх додатків з інтегрованою в кабель системою IC-CPD (In Cable Control and Protecting Device), не кажучи вже про стандартні рішення для зарядки електромобілів від мереж змінного струму - компанія Phoenix Contact має рішення на всі випадки життя.

Аналогічно лінійці постійного струму, лінійка електромобільних роз'ємів змінного струму випускається для всіх географічних ринків: Type 1 (США), Type 2 (Європа) і GB / T (Китай).

 • Токи до 32 A AC
 • 1 або 3-фазне виконання
 • Потужність зарядки до 22 кВт
 • Стандартна геометрія роз'ємів (Type 1, Type 2, GB / T)

AC роз'єми для електромобілів

Вбудовувані розетки для електромобільних зарядних станцій

Виробники обладнання для стаціонарних електромобільних зарядних станцій по достоїнству оцінили запропоновані компанією Phoenix Contact вбудовувані розетки стандартів Type 2 і GB / T в одно- та трифазному виконанні.

Стандартизовані вбудовувані розетки для електромобільних зарядних станцій легко монтуються в стіни або панелі і поставляються з додатковими аксесуарами, такими, як кришки, врізні і прохідні кріплення та ін.

 • Токи до 32 A AC
 • 1 або 3-фазне виконання
 • Монтаж на лицьову або задню панель
 • Інтегрована дренажна система

Вбудовувані розетки для електромобільних зарядних станцій 

 

Компанія також пропонує спеціальні роз'єми для підключення змінних акумуляторних батарей електробусів:

роз'єми для підключення змінних акумуляторних батарей електробусів

Огляд зарядної станції Quick Charger від Efacec

Станція QC45 призначена для швидкої зарядки електромобілів різних класів. Вихідна потужність станції досягає 43 кВт на змінному струмі і 50 кВт на постійному струмі, що дозволяє зарядити акумулятори більшості моделей електромобілів менш, ніж за півгодини (для порівняння, ємність акумуляторів типових електромобілів становить 20-30 кВт · год, тобто час зарядки 80% ходу на станції QC45 складе 20-30 хвилин. Щоб зарядити потужний суперелектрокар типу Tesla Model S з акумуляторами 60 кВт · год, теславоду знадобиться близько години).

Станції оснащені мультистандартними роз'ємами DCA-CHAdeMO; DCC- CCS / Combo; AC3phase, що дозволяє заряджати від них різні типи електромобілів від різних європейських, американських і азіатських виробників. Контроль заряду і інформація про оплату транслюється на кольоровий РКІ-дисплей на передній панелі станції. Всі станції за допомогою засобів бездротового зв'язку будуть інтегровані в єдину систему управління оператора мережі Allego.

Зарядні станції від Efacec підходять для обслуговування усіх моделей автомобілів, які представлені на ринку України і працюють на електриці: Nissan Leaf, Tesla Model S, Nissan E-NV 200 та ін.

Розвиток електромобільності в Україні отримав останнім часом потужний імпульс. Розвиток електромобільної інфраструктури - це питання не далекого майбутнього і навіть не завтрашнього дня - воно вже стоїть на порядку для. Якісні рішення для комплектації зарядних електромобільних станцій доступні і українським виробникам. Куди звертатися?

 

Продукція виробництва Phoenix Contact в каталозі Компанії СЕА:

 

Компании СЭА - 25 лет!

Компанія СЕА — офіційний дистриб'ютор Phoenix Contact на території України. Купити зарядні пристрої Phoenix Contact і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.


Top