× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Нові варіанти напруги для надійного електроживлення

  • 01.12.2017
  • 496

блоки живлення TRIO POWERЗабезпечте надійне живлення споживачів, в тому числі в несприятливих навколишніх умовах, за допомогою нових варіантів напруги блоків живлення серії TRIO POWER.

До нових варіантів відносяться по два пристрої на 12 і 48 В з вихідним струмом 5 і 10 A, оптимально відповідні для додатків в сферах телекомунікацій та машинобудування. Нові пристрої, як і їх попередники, відрізняються високою електричною і механічною міцністю. Блоки живлення TRIO POWER володіють динамічним резервом потужності для надійного запуску навіть важких навантажень за рахунок подачі 150% номінального струму протягом п'яти секунд. Надійна ударо- і вібростійка конструкція з високою електричною міцністю, високі значення середнього часу напрацювання на відмову - понад 1 млн годин, - а також активний контроль роботи за допомогою світлодіода DC-OK і сухого релейного контакту забезпечують надійну подачу живлення всім підключеним споживачам. Електрична розводка без інструменту з зажимами push-in економить час на монтаж. Вузька форма конструкції, від 35 до 68 мм, дозволяє економити місце в шафі управління. Широкий діапазон температур від -25 °C до +70 °C забезпечує гнучкі можливості застосування. Великий діапазон вхідної напруги від 85 до 264 В АС і великий пакет допусків дозволяють використовувати ці пристрої в усьому світі.

Основні характеристики:

  • Динамічний резерв потужності подає 1,5-кратний номінальний струм протягом 5 с.
  • Висока ударо- і вібростійкість і електрична міцність.
  • Світлодіодний індикатор і релейний контакт DC-OK
  • Оптимізовані властивості ЕМС для живлення чутливих навантажень

 

За матеріалами Phoenix Contact

 

Продукція виробництва Phoenix Contact в каталозі Компанії СЕА:

 

 

Компании СЭА - 25 лет!Компанія СЕА — офіційний дистриб'ютор Phoenix Contact на території України. Купити блоки живлення TRIO POWER Phoenix Contact і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.


Top