× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Phoenix Contact представляє відмовостійкі фотогальванічні установки завдяки мережевим компонентам згідно IEC-6185

  • 12.10.2017
  • 247

відмовостійкі фотогальванічні установкиФотогальванічні установки є важливим компонентом сучасної системи енергопостачання, значення якого постійно зростає у сфері забезпечення стабільності енергомереж. Вихід з ладу установки - і, як наслідок, відключення живлення - може мати серйозні наслідки. Тому компоненти, які використовуються в енергетичних установках мереж, повинні відповідати гранично високим електромагнітним, електростатичним і кліматичним вимогам.
 
Міжнародний стандарт МЕК 61850, крім відповідних технічних вимог до протоколів та даних, також визначає в частині 3 спеціальні вимоги до мережевих і автоматизованих продуктів. У зв'язку з цим Phoenix Contact пропонує надійні компоненти мережевої інфраструктури і введення-виведення, які можуть використовуватися в енергетичних установках. Незалежна лабораторія KEMA виконала перевірку і сертифікацію на відповідність вимогам МЕК 61850-3 і стандарту IEEE 1613. В асортимент продукції входять як керовані комутатори, так і некеровані комутатори, медіаконвертери і резервні модулі для створення відповідних мереж в енергетичних установках.

 

За матеріалами Phoenix Contact

 

Продукція виробництва Phoenix Contact в каталозі Компанії СЕА:

 

 

Компании СЭА - 25 лет!Компанія СЕА — офіційний дистриб'ютор Phoenix Contact на території України. Купити фотогальванічні установки Phoenix Contact і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.


Top