× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Зміна матеріалів у виробництві PMOLED матриць Winstar

  • 23.02.2021
  • 49

Інформуємо про те, що з 22 січня 2021 року у виробництві OLED матриць Winstar були внесені деякі зміни в зв'язку з поліпшенням якості панелей.

Витратні матеріали, які використовувалися в PMOLED (Passive Matrix OLED) були замінені на матеріали, які використовуються в AMOLED (Active Matrix OLED). Тепер OLED дисплеї працюють в кілька разів яскравіше. З іншого боку, через збільшення яскравості терміни роботи пікселів так само можуть зменшитися. Наприклад, якщо раніше у дисплея була яскравість 150 кд/м2 (типове значення), то після внесених змін яскравість може становити ± 800 кд/м2.

Дана зміна торкнулася серій COG (WEO...) / COB (WEG..., WEH...).

COB дисплеї (WEG..., WEH...) за замовчуванням будуть налаштовані виробником на зменшену яскравість, так як на цих дисплеях є відповідна плата, на фабриці будуть автоматично задаватися потрібні значення.

Тільки для COG дисплеїв потрібно налаштовувати яскравість через вихідний код. Тому якщо є необхідність для дисплеїв даної серії відрегулювати яскравість, тим самим задати певний відповідний термін служби пікселів, уникнути їх вигоряння — це можна зробити через вихідний код.


Офіційний звіт

Для отримання налаштувань initial code звертайтеся на пошту pavlov@sea.com.ua

 

Компании СЭА - 25 лет!

Компанія СЕА — дистриб'ютор Winstar на території України, виконує поставки та технічну підтримку продукції цієї компанії. Купити дисплей Winstar і за додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +38 (044) 291-00-41 та e-mail: info@sea.com.ua.


Top