× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Оновлений сертифікат ISO 9001:2015

  • 10.01.2019
  • 237

Компанія СЕА - міжнародна компанія, яка є провідним постачальником для промислових споживачів інноваційного обладнання та компонентів, розробником і виробником сучасних автоматизованих систем для міської інфраструктури та іншого високотехнологічного обладнання.

На усю продукцію виробництва СЕА ми даємо гарантію якості, виконуємо 100% візуальний контроль всіх виробів згідно міжнародного промислового стандарту IPC-A-610F, а система менеджменту якості підприємства сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Система управління якістю власного виробництва Компанії СЕА відповідає вимогам ISO 9001:2015Система управління якістю щодо надання послуг з постачання продукції та обладнання Компанією СЕА відповідає вимогам ISO 9001:2015

Компанія СЕА надає послуги з контрактного виробництва електроніки: від розробки друкованих плат, автоматичного монтажу компонентів на друковану плату, до виготовлення готових виробів. СЭА має можливість виробляти як поодинокі зразки, так і великі серії друкованих плат і електронних модулів (до 100 тис. шт. в місяць). 

Ми пропонуємо партнерам і замовникам виконання SMD і DIP монтажу будь-якої складності. Монтаж здійснюється на автоматичному обладнанні з використанням високоякісних витратних і технологічних матеріалів згідно до міжнародних промислових стандартів IPC / JEDEC. 

Компанія реалізовує понад 50 000 позицій товарів і послуг, залишаючись провідним українським виробником і дистриб'ютором електронного обладнання для міської інфраструктури, транспортної і будівельної галузей, енергетики, медицини, військово-промислового комплексу, рекламно-розважальної індустрії та інших сфер. Статус офіційного дистриб'ютора в Україні Компанії СЕА надали більше 70-ти світових виробників. Прямі поставки здійснюються більш ніж від 300 світових виробників.

Щоб познайомитись з СЕА більш ближче, Вашій увазі пропонується програма поставок

Завантажити програму поставок 

 

Компании СЭА - 25 лет!Якщо у Вас виникли запитання чи пропозиції щодо співпраці, будемо раді відповісти на Ваші звернення за телефоном: +38 (044) 291-00-41 або по e-mail: info@sea.com.ua.


Top