× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

В Україні прийняли новий закон про паркування автомобілів

  • 05.01.2018
  • 914

закон про паркуванняВерховна рада підтримала законопроект, яким вводяться високі штрафи за порушення правил паркування і автоматична фіксація порушень.

За прийняття законопроекту №5364 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів" у другому читанні проголосувало 237 народних депутатів.

Законопроектом пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про дорожній рух", "Про національну поліцію" і "Про страхування". Як наголошується в пояснювальній записці до документа, документ розроблений з метою створення системи паркування в Україні, яка буде зручною для учасників дорожнього руху, а також забезпечить невідворотність відповідальності водіїв транспортних засобів за порушення правил парковки, зупинки та стоянки.

Проект передбачає створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів шляхом введення фото-, відеофіксації правопорушень. Також пропонується ввести адмінвідповідальність особи, на яку зареєстрований транспортний засіб, за окремі порушення правил дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі.

Зокрема, передбачені штрафи за несплату вартості послуг з користування послугами платного паркування в двадцятикратном розмірі від вартості однієї години послуги. Відповідно до закону, постанова про накладання штрафу за правопорушення, яке зафіксоване в автоматичному режимі, може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. В такому випадку постанова про штраф буде надіслана рекомендованим листом на поштову адресу, вказану при реєстрації автомобіля, і буде вважатися врученим через три дні. При цьому, в разі повернення листа, постанова також буде вважатися врученою, що введено для перешкоджання ухилення від штрафів. При цьому, власник авто зможе перевірити ці дані через інтернет.

Контролюючі органи повинні залишати копію постанови чи повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення, зафіксовані в режимі фотозйомки / відеозапису, на лобовому склі транспортного засобу. Ряд нововведень також передбачений для власників авто на єврономерах.

Так, штрафувати за зафіксовані в автоматичному режимі порушення на такому автомобілі будуть особу, яка ввезла транспортний засіб на територію України. Постанову про штраф водіям таких автомобілів з іноземним громадянством вручатиме Держприкордонслужба.

закон про паркування

Інспекторам з паркування буде заборонено приймати грошові кошти в готівковій формі в рахунок оплати вартості таких послуг і / або в рахунок оплати штрафів, накладених на місці вчинення правопорушення.

Змінами до законів "Про дорожній рух" та "Про місцеве самоврядування в Україні" до повноважень МВС України пропонується віднести ведення Реєстру адміністративних правопорушень в сфері безпеки дорожнього руху, надання доступу до ресурсів цього Реєстру та уповноважити залучати до адміністративної відповідальності за відповідні правопорушення.

Також затверджуються вимоги щодо обладнання та функціонування майданчиків для паркування автомобілів.

Закон вступає в силу через 180 днів з дня його опублікування.

 

Компанія СЕА - одна з небагатьох компаній на вітчизняному ринку, що має повний цикл виробництва паркоматів і паркувального обладнання: від розробки до монтажу обладнання на майданчику замовника. В активі компанії - безліч реалізованих проектів в цій галузі. Паркувальні комплекси та паркомати, ціна яких більше ніж прийнятна, виробництва Компанії СЕА прості і надійні в експлуатації, мають широкі можливості для розширення функціональності, інтеграції в розвинені системи моніторингу або диспетчеризації, при цьому Компанія СЕА пропонує своїм партнерам конкурентні ціни на паркувальне обладнання і розширені опції по комплектації парковок всім необхідним додатковим обладнанням, а також - програмним забезпеченням.

 

Реалізовані проекти

Компании СЭА - 25 лет!Компанія СЕА є провідним вітчизняним розробником і виробником паркоматівв'їзних і виїзних стійокінформаційних табло вільних місцьавтоматичних та напівавтоматичних паркувальних комплексів для аеропортів, ж/д і автовокзалів. Купити паркомат, ціна підземного паркінгу, купити обладнання парковки, отримати кваліфіковану консультацію та з питань організації паркувальних комплексів, організації платної напівавтоматичного парковки, придбання і монтажу паркувального обладнання, звертайтеся в офіс Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити на e-mail: info@sea.com.ua


Top