× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Detech Europe Limited

Detech Europe Ltd. — британський виробник та постачальник сучасного, надійного обладнання та аксесуарів для виробництва друкованих плат й суміжного електронного обладнання. Крім виробництва нових товарів, Detech пропонує своїм клієнтам відремонтоване обладнання, яке повністю справне й готове до використання. На дані товари розповсюджується гарантія та сервісна підтримка.

Detech Europe дбає про своїх клієнтів, приділяє увагу післяпродажній підтримці й пропонує комплексні послуги: установка, технічне обслуговування, навчання, надання необхідних запасних частин / матеріалів для проєктування та виробництва електроніки.

Високоякісні товари Detech Europe на території України можна замовити офіційно лише у Компанії СЕА. За попереднім запитом доступні наступні товари:

  • сполучні конвеєри
  • завантажувачі та розвантажувачі друкованих плат та smd компонентів
  • трафаретні принтери
  • системи для пайки та ін.

При купівлі товарів Detech у Компанії СЕА, Ви отримуєте не тільке високоякісне обладнання, а й всю необхідну офіційну документацію та гарантію. З додатковою інформацією про товари та послуги Detech можна ознайомитись на сайті виробника.

 

Компании СЭА - 25 лет!

Для того щоб купити товари Detech Europe Ltd. або отримати кваліфіковану консультацію, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e-mail: info@sea.com.ua.

К сожалению, на данный момент продукция Detech Europe Limited не предоставлена в каталоге Компании СЭА.
Top