× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Вбудований високопродуктивний комп'ютер UNO-1372G-J від Advantech

 • 11.06.2018
 • 605

AdvantechUNO-1372G-J - вбудований комп'ютер для застосувань в сфері промислової автоматизації. Пристрій виконаний на базі чотириядерного процесора Intel Celeron J1900, містить 4 гігабайти оперативної пам'яті DDR3L, відрізняється наявністю багатого набору інтерфейсів вводу-виводу, який включає в себе відео виходи HDMI і DisplayPort, два гігабітних порти LAN, два слота mPCIe / mSATA, чотири порти COM, чотири порти USB і вісім каналів дискретного введення-виведення.

UNO-1372G-JВбудований комп'ютер UNO-1372G-J має алюмінієвий корпус, широкий діапазон робочих температур (від -20 до 60 °C) і стійкість до ударних навантажень і вібрації (IEC 60068-2-27 / IEC 60068-2 -64), що забезпечують довговічність у важких умовах експлуатації.

Для надання можливостей конфігурування системи і її розширення UNO-1372G-J підтримує технологію iDoor від Advantech, що дозволяє підключати до комп'ютера модулі розширення з підтримкою протоколів Profibus, Profinet, EtherCAT і Powerlink, пристрої зберігання даних, модулі дискретного і аналогового введення-виведення, інтелектуальні сенсори, модулі бездротового зв'язку 3G, GPS, GPRS, Wi-Fi, RFID, Bluetooth і LTE. Крім того, вбудований комп'ютер містить знімну батарею годинника реального часу (RTC), яку можна швидко замінити в разі виходу з ладу, і оснащений платформним модулем (TPM) 2.0 для забезпечення безпечної передачі даних. Вбудований комп'ютер UNO-1372G-J сумісний з операційними системами Windows 7, Windows 10 і Embedded Linux і тим самим забезпечує універсальність системи в інтелектуальних виробничих додатках.

 

Відмінне співвідношення ціна / якість, гнучкі можливості розширення системи

Комп'ютер UNO-1372G-J виконаний на базі чотириядерного процесора Intel Celeron J1900 і тим самим забезпечує на 20% вище обчислювальну продуктивність в порівнянні з попередньою моделлю UNO-1372G, оснащеної процесором Intel Atom E3845. Вбудована система пропонує стандартний набір інтерфейсів вводу-виводу, що складається з двох гігабітних портів Ehternet, двох слотів mini PCIe, один з яких підтримує інтерфейс mSATA, чотирьох портів COM (2 інтерфейсу RS-422/485 і 2 інтерфейсу RS-232), чотирьох портів USB (1 USB 3.0 і 3 USB 2.0), одного відео виходу HDMI, одного порту DisplayPort і восьми каналів дискретного введення-виведення (4 канали дискретного вводу та 4 канали дискретного виводу). Крім того, UNO-1372G-J забезпечує підключення модулів польових шин, модулів оперативної пам'яті, пристроїв зберігання даних і комунікаційних модулів iDoor, що забезпечує швидку інтеграцію комп'ютера в додатку управління рухом, системи моніторингу технологічних процесів виробництва, додатки промислового Інтернету речей.

 

Компактний форм-фактор, кріплення на DIN-рейку

Вбудований комп'ютер UNO-1372G-J виконаний в досить компактному корпусі і забезпечує кріплення на DIN-рейку в різні типи шаф управління. Для забезпечення високого рівня надійності новинка пропонує пасивну систему охолодження, а також має стійкість до вібрацій з прискоренням до 5 Grms і ударам 50G тривалістю 11 мс. Виріб також здатний функціонувати при високій відносній вологості 95% при температурі 40 °C, забезпечуючи тим самим стабільну роботу системи в жорстких промислових умовах.

 

Вбудований модуль TPM 2.0

Комп'ютер UNO-1372G-J відрізняється наявністю вбудованого модуля TPM 2.0, який, завдяки підтримці функцій шифрування даних, механізму контролю цілісності інформації та можливості контролю процесу завантаження системи, забезпечує високий захист інформації та даних.

 

Основні характеристики:

 • Чотирьохядерний процесор Intel Celeron J1900
 • 4 гігабайти оперативної пам'яті DDR3L
 • 2 гігабітних порти LAN, 2 слота mini PCIe (один з підтримкою інтерфейсу mSATA), 4 порти COM (2 x RS-422/485, 2 x RS-232), 1 порт USB 3.0, 3 порти USB 2.0, 4 канали дискретного вводу , 4 канали дискретного виводу
 • Відео виходи HDMI і DisplayPort для взаємодії з двома незалежними дисплеями
 • Знімна батарея годинника реального часу (RTC)
 • Підтримка протоколів промислової шини
 • Підтримка магніторезистивної оперативної пам'яті (MRAM)
 • Підтримка технології iDoor для підключення модулів бездротового зв'язку 3G, GPS, GPRS, Wi-Fi
 • Міцний алюмінієвий корпус з шиною заземлення
 • Вбудований платформний модуль TPМ 2.0

Продукція виробництва Advantech в каталозі Компанії СЕА:

Різні не класифіковані вироби Промислові комунікації Промислові материнські плати
Модулі збору сигналів Програмуючі логічні контролери Модулі вводу-виводу ADAM 4000/6000
Промислові робочі станції Платформи безпеки Internet Шасі промислових комп'ютерів
Клавіатури, трекболи, миші Відеоплати Звукові плати
CFast Сервери Відеорегістратори
Замовні системи промислового призначення Обладнання для відеореклами Мобільні комп'ютери для жорстких умов
Компактні контролери Транспортні ПК Універсальні контролери
Високозахисні контролери ETX/XTX Basic (125x95 mm)
Compact (95x95 mm) Ultra (84x55 mm) Nano-ITX, Pico-ITX
2,5'', 3,5'', 5,25'' EPIC, EBX PC-104, PC-104+, PCI-104
ISA PCI PICMG 1.0
PICMG 1,3 ATX MicroATX
mini-ITX Серверні плати Вбудовані монітори
Комплекти ЖКД Панелі оператора Безвентиляторні панельні комп'ютери
Сенсорні панельні комп'ютери Зі слотами розширення Загальнопромислового застосування
Для 19" стойки Панельні Морського виконання
ISA PCI, PCLe PC104, PC104+
CAN Керовані комутатори Ethernet Некеровані комутатори Ethernet
DiskOnModule Сервери пристроїв з послідовними портами 2.5''
BoxPC Спеціальні ATX
PICMG 1.0/1.3 embedded-ATX Box PC
Вентилятори і кулери 1U 2U
4U 1U COM
4U PICMG 1.0 PICMG 1.3
Шлейфи і кабелі Одноплатні комп'ютери RISC Райзери
Дискретний ввід-вивід Аналоговий ввід-вивід Керування двигунами
Кріплення SD, microSD DDR II
Бескорпусні ATX, AT Адаптери AC/DC
DDR CompactFlash  

 

 

Компании СЭА - 25 лет!Компанія СЕА - офіційний дистриб'ютор Advantech на території України. Купити комп'ютер Advantech, дізнатися ціну і додаткову інформації щодо обладнання для промислової автоматизації, можна, звернувшись до центрального офісу Компанії СЕА за тел .: +38 (044) 291-00- 41, або по e-mail: info@sea.com.ua


Top