× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Компанія СЕА взяла участь в XVIII Всеукраїнській конференції працівників ліфтової індустрії України

 • 28.04.2017
 • 987

Компанія СЕА взяла участь в XVIII Всеукраїнської конференції працівників ліфтової індустрії України, що проходила 26-27 квітня 2017 року у Львові.

Галузеві конференції, регулярно організовуються провідним галузевим журналом «Ліфтова Індустрія», безперечно є основним майданчиком для зустрічей провідних гравців ліфтової галузі, що дозволяє ділитися досвідом, вести дискусії, сприяти впровадженню нововведень в ліфтовій індустрії.
 
Традиційно ліфтові конференції збираються двічі на рік, навесні ліфтовики збираються у Львові, а влітку або восени - в Запорізькій області.

ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів 

Чергова, вже 17-а за рахунком, конференція, що проходила в старовинному Львові, була присвячена звичним за останні роки проблемам. Ні для кого не секрет, що рівень фінансування ЖКГ в нашій країні знаходиться, м'яко кажучи, в жалюгідному стані. І ліфтова галузь - не виняток. Фахівцям галузі доводиться пристосовуватися до поточної ситуації, щоб не тільки підтримувати ліфтовий парк в робочому стані, але і намагатися хоч якось розвиватися.

ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів

Дивно, але навіть в найскладніших умовах ліфтовики примудряються-таки крок за кроком реформувати галузь, впроваджувати нововведення і, безсумнівно, певна заслуга в цьому є і у проведених журналом «Ліфтова Індустрія» конференцій. В порядку черговості були розглянуті актуальні питання:

 • Стан і умови роботи ліфтової галузі України в 2017 році та перспективи подальшого розвитку;
 • Фінансування галузі і реалії розвитку згідно Державного бюджету на 2017 рік;
 • Зміни законодавчих документів, що регулюють роботу ліфтової галузі України;
 • Презентації від постачальників ліфтової продукції вітчизняних і закордонних виробників;
 • Презентація новітніх розробок по диспетчеризації ліфтів;
 • Пропозиції щодо вдосконалення системи обслуговування ліфтів та оптимізації накладних витрат.

Традиційно доповідачі багато скаржилися на складності, на значний знос, моральний і фізичний, парку ліфтового обладнання на тлі відсутності належного фінансування. Але проблеми - проблемами, а наші ліфтовики не звикли сидіти склавши руки.

ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів

Одне з рішень проблем бачать у впровадженні інновацій, що дозволяють оптимізувати роботу обладнання і людей, скорочувати витрати, продовжувати термін служби обладнання, не знижуючи, а, навпаки, підвищуючи рівень безпеки його експлуатації.
 
Саме на ці цілі направлено впровадження сучасних систем диспетчеризації. До речі, не випадково диспетчеризації на конференції приділили особливу увагу і виділили окремим пунктом програми.

ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів

Розроблена Компанією СЕА система диспетчеризації ліфтів активно впроваджується по всій території України і вже відмінно зарекомендувала себе в Києві, Дніпропетровську, Львові, Донецьку, Тернополі, Запоріжжі, Кривому Розі та в інших містах України.
 
Доведено досвідом експлуатації, системи диспетчеризації ліфтового господарства, навіть використовувані на старих релейних ліфтах, сприяють зниженню аварійності, підвищенню оперативності щодо усунення неполадок, діагностиці стану ліфтового обладнання, і, в кінцевому підсумку, підвищують ефективність роботи експлуатаційних організацій і оптимізації витрат на утримання ліфтового господарства.

ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів ліфтова індустрія 2017, компанія сеа, сеа скул, диспетчеризація ліфтів

Система СКУЛ дозволяє дистанційно в режимі реального часу збирати і візуалізувати диспетчерську інформацію про стан технологічних об'єктів ліфтового господарства, дистанційно керувати головним контактором живлення станції ліфта і забезпечувати екстренний голосовий зв'язок між диспетчером і кабіною ліфта. Система використовує два дублюючих один одного інформаційних канали: GPRS / Інтернет, GSM / голосовий зв'язок. Додатковий функціонал СКУЛ досить великий і значно відрізняє сучасне обладнання від раніше використовуваних систем:

 • аналіз стану мережі живлення, оповіщення про відхилення параметрів мережі від норми;
 • охоронна сигналізація розтину дверей машинного відділення ліфта;
 • управління місцевим освітленням сходових майданчиків;
 • прийом і архівування інформації накопичуваної в приладі обліку;
 • сигналізація про відкриття дверей шахти за відсутності кабіни на поверсі;
 • сигналізація про спрацювання ланцюга безпеки ліфта;
 • ідентифікація надходить сигналізацією (з якого ліфта і який сигнал);
 • алгоритмічний аналіз динаміки сигналів в контрольних точках станції управління ліфтом для виявлення несправностей, збоїв або спроб втручання в роботу ліфта.

При всьому при цьому вартість як впровадження, так і експлуатації системи відносно невелика, система надійна і проста в роботі, персонал експлуатуючих організацій не відчуває труднощів з переходом на нову систему. Не дивно, що все більше міст вибирають рішення Компанії СЕА в якості базового для впровадження системи диспетчеризації ліфтового господарства.

 

Компании СЭА - 25 лет!За додатковою комерційною та технічною інформацією звертайтесь у центральний офіс Компанії СЕА - виробника систем диспетчеризації ліфтів "СЕА СКУЛ" - м. Київ, вул. Краківська, 13-Б, тел .: +38 (044) 291-00- 41; info@sea.com.ua


Top