× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Ринку продуктів для «розумного» будинку пророкують бурхливий ріст

  • 03.04.2017
  • 629

Компанія Strategy Analytics оприлюднила прогноз по світовому ринку рішень для «розумного» будинку.

Концепція «розумного» будинку, зокрема, передбачає підключення побутової техніки до Інтернету. Пристрої в такому житлі здатні виконувати ті чи інші дії і вирішувати певні повсякденні завдання без участі людини. Взаємодіяти з електронікою мешканці можуть за допомогою мобільних гаджетів, спеціальних контролерів або через Мережу.

розумний будинок, smart city, smart building

Дані Strategy Analytics включають власне обладнання для «розумного» будинку, послуги з його встановлення / підключення, а також супутні сервіси. Повідомляється, що в 2015 році обсяг даного ринку в грошовому вираженні склав приблизно $ 63 млрд. У 2016 році цей показник досяг $ 76 млрд.

розумний будинок, smart city, smart building

У поточному році, як очікується, обсяг ринку складе приблизно $ 89 млрд. З них близько $ 50 млрд доведеться на апаратне забезпечення, ще $ 18 млрд - на монтаж і підключення. Сервіси принесуть близько $ 21 млрд.

розумний будинок, smart city, smart building

До 2022 року, згідно з прогнозами аналітиків Strategy Analytics, галузь досягне обсягу в $ 158 млрд, тобто зросте в два рази в порівнянні з минулим роком. Основними регіонами, які активно впроваджують концепцію «розумного» будинку, будуть залишатися Північна Америка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Західна Європа.

 

З 2007 року Компанія СЕА є виробником і інтегратором сучасного та енергоефективного обладнання та автоматизованих систем моніторингу для інфраструктури сучасного міста на базі ресурсів стільникового зв'язку GSM.

Дорожній рух і транспорт

  • Модернізація і будівництво нових світлофорних об'єктів з використанням LED світлофорів і ін. технічних засобів управління дорожнім рухом власного виробництва. Реалізовані проекти в Україні - більш, ніж в 20 містах, зокрема і в таких обласних центрах як: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк та багатьох інших.
  • Організація муніципальних платних парковок, першого в Україні "перехоплюючого паркінгу".
  • Впровадження систем супутникового моніторингу транспорту.

Міське освітлення

Впровадження бездротової системи управління міським вуличним освітленням СЕА СУГО більш, ніж в 15 містах України, таких як: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Херсон, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк та багатьох інших.

Ліфтове господарство

Комплексна система диспетчеризації ліфтів на базі реcурсів стільникового зв'язку GSM - СЕА СКУЛ в Україні встановлена ​​більш ніж в 10 містах, таких як: Київ, Донецьк, Запоріжжя, Харків, Львів, Полтава, Чернігів, Суми, Вінниця, Прилуки, Вишневе і ін.

Водопостачання (водоканали)

Системи дистанційного обліку та контролю споживання води на базі реcурсів стільникового зв'язку GSM і протоколу M-Bus - СЕА АСОЕ.В запущені в експлуатацію в Тернополі та Одесі.

Загальноміська інформаційна система SEA Smart City

Муніципальні органи і адміністрації міст мають у своєму розпорядженні великий об'єм соціально-значимої інформації, яка може бути дуже корисна населенню і гостям міста - для зручності відображення життєдіяльності міських служб ЖКГ.

Тому Компанія СЕА пропонує спростити доступ до різних верств адресно-довідкової інформації шляхом розміщення відповідних сервісів на офіційному сайті міста за допомогою ресурсів Яндекса.

 

Компании СЭА - 25 лет!За додатковою інформацією та з питань придбання або впровадження систем для автоматизації об'єктів житлово-комунального господарства та автоматизованих систем обліку енергоресурсів звертайтеся до центрального офісу Компанії СЕА, тел .: +38 (044) 291-00-41, e-mail: info@sea.com.ua


Top