× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Відновлювана енергетика в усьому світі розвивається швидше вуглеводневої

  • 18.07.2017
  • 791

Євросоюз до 2020 року має намір довести частку першої в загальному обсязі енергоспоживання до 20%, а імпорт газу до 2030 року знизити на 12%. У 2016 році ввід нових потужностей генерації на поновлюваних джерелах енергії стали рекордними, склавши 161 ГВт, що на 9% більше, ніж у 2015 році, відзначається у щорічній глобальній доповіді агентства з розвитку відновлюваної енергетики REN21. У загальному енергобалансі світового виробництва електроенергії частка ВДЕ (відновлюваних джерел енергії) з урахуванням гідрогенераціі зросла до 24,5% з 19,3% в 2015 році.

Лідером зростання стала сонячна або фото-енергетика (47%), слідом за нею йдуть вітро- (34%) і гідроенергетика (15,5%). За останні п'ять років інвестиції у нові потужності ВДЕ приблизно вдвічі перевищили вкладення в традиційну енергетику та склали $ 249,8 млрд.

Відновлювана енергетика

Розвиток ВДЕ став вже світовим трендом, охопивши не тільки багаті країни з обмеженим доступом до вуглеводнів, а й держави, що розвиваються Азії та Африки і навіть експортерів традиційних енергоносіїв. Вартість споруди генеруючих потужностей на найпопулярніших видах ВДЕ рік від року падає. Так, наприклад, в Аргентині, Чилі, Індії, Йорданії, Саудівської Аравії проходили аукціони на будівництво станцій на основі фотоелементів з пропозиціями нижче трьох центів за 1 кВтг. У Данії та Нідерландах собівартість вітрогенерації до 2025 року вже буде дешевше вугільної енергетики. При цьому загальний обсяг грошових вкладень в ВДЕ в 2016 році знизився на 23% в порівнянні з 2015 роком. Експерти практично одностайно пророкують поступову відмову від вугільної генерації на користь поновлюваних джерел, газу і атомної енергетики. Найактивніше в цьому напрямі рухається Китай, який на початку поточного року заявив про намір до 2020 року інвестувати в ВДЕ $ 360 млрд, щоб максимально скоротити частку вугільних станцій. За оцінками Міжнародного енергетичного агентства, майже 60% введення нових потужностей в секторі електроенергетики до 2040 року будуть забезпечені за рахунок відновлюваної енергетики.

 

Природний газ

У минулому році глобальне виробництво природного газу виросло всього на 0,3%, продемонструвавши найслабше зростання за 34 роки, а то й враховувати кризовий 2009 рік, коли видобуток впав на тлі загальної світової рецесії, відзначається в щорічному огляді ВР станом світового ринку енергоресурсів. Ціни на газ в США знизилися на 5%, на азіатських і європейських газових ринках - на 20-30%.

Європа неодноразово заявляла про намір більше інвестувати в так звану зелену енергетику. У 2016 році в ЄС було введено 12,5 ГВт нових потужностей вітрогенерації, що дозволило вітру вийти на друге після газу місце серед ключових джерел енергії, потіснивши вугілля. В офіційному виданні Єврокомісії підкреслюється, що Євросоюзу вдасться довести частку відновлюваної енергії в загальному обсязі її споживання до 20% до 2020 року.

Газ поки грає ключову роль в опаленні приміщень і житлових будинків в ЄС. Тут його позиції в довгостроковій перспективі можуть потіснити енергоефективні технології в будівництві і так звані «розумні» будинки. За рахунок раціонального управління внутрішніми системами і впровадження енергоефективних матеріалів поступово споживання теплової енергії, а отже, і газу знижується.

 

Компанія СЕА пропонує промислові сонячні електростанції (СЕС) для організації систем електропостачання на сонячних батареях для комерційного використання (для магазину, офісу, підприємства та інших комерційних приміщень).

Реалізовує проекти електросистем з використанням в комплектації сонячних панелей різної потужності. Забезпечує кваліфікований підбір обладнання для різних типів рішень і пропонує готові розрахунки енергоспоживання для різних регіонів України. Підключає об'єкт генерації електроенергії в центральну електромережу із забезпеченням продажу електроенергії за «зеленим тарифом». Надає сервісний супровід протягом всього експлуатаційного періоду.

 

Компании СЭА - 25 лет!Щоб ознайомитися з докладною інформацією, замовити прорахунок ціни, отримати кваліфіковану консультацію, допомогу у виборі та купити обладнання для СЕС, мережеві, автономні чи гібридні інвертори, домашні або промислові сонячні електростанції, телефонуйте +38 (044) 291-00-41 або пишіть нам на пошту: info@sea.com.ua.


Top