× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Поляризоване світло дозволить подвоїти енергоефективність OLED-екранів

  • 19.08.2019
  • 254

Екран смартфона є одним з найбільш енергоємних модулів в його структурі, а демонстрація зображення на максимальній яскравості дуже швидко розряджає батарею. Зниження яскравості екрану не вихід, тому що це зменшує комфортність роботи з гаджетом. Дослідники з Імперського коледжу Лондона запропонували використовувати поляризоване світло, щоб вирішити цю задачу.

Інженери виходили з ідеї, що існуючі противідблискуючі фільтри дисплеїв принципово застаріли - вони виконують тільки одну функцію. Так, вони усувають відблиски, але при цьому вдвічі знижують яскравість екрану. По суті, блокують частину світла, на вироблення якого вже витрачена енергія батарей. Це вкрай нераціонально і британські вчені розробили новий тип OLED-дисплею з поляризованим світлом.

oled дисплей, oled екран

Після низки експериментів вони отримали конструкцію, в якій поляризоване світло екрану обходить антибліковий фільтр. Але це стосується тільки світла, яке виходить від екрану, «зсередини» системи, а зовнішні сонячні промені як і раніше блокуються. Користувач бачить зображення настільки ж яскравим, яким воно і повинно бути. Навряд че йому дійсно це потрібно, зате тепер можна знизити яскравість екрану в налаштуваннях і заощадити заряд батарей.

При грамотному проектуванні нові моделі гаджетів отримають суттєвий приріст в автономному часі роботи, а для користувачів якість картинки не зміниться. Ця технологія легко адаптується для пристроїв будь-якого формату — від планшета до телевізора, — що в свою чергу може стати революцією в галузі і знизити загальне енергоспоживання гаджетів.

 

Світлодіодна продукція і оптоелектроніка є однією з ключових компетенцій Компанії СЕА. Орієнтуючись на нові тенденції і зростаючий попит, Компанія поставляє на ринок України широкий спектр сучасного світлодіодного обладнання та аксесуарів для побудови систем світлодіодного освітлення, систем інформування, цифрових вивісок і реклами, і інших додатків, де використовуються світлодіодні технології. Також Компанія СЕА пропонує світлодіодні екрани різного призначення, рідкокристалічні і світлодіодні індикатори, джерела живлення, оптику і контролери для LED-освітлення.

 

Компании СЭА - 25 лет!Купити світлотехнічну продукцію і для отримання додаткової інформації звертайтеся до Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити по електронній пошті: info@sea.com.ua.


Top