× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Продаж світлофорів в Україні

  • 01.02.2018
  • 1427

Безпечний рух неможливий без справного світлофора. Вперше апарат, який можна назвати прообразом сучасного світлофора, з'явився на вулицях Лондона в 1868 році, а перший електричний світлофор з'явився в Нью-Йорку в 1918 році.

Світлофор являє собою пристрій, що подає колірні сигнали, а також регулює рух на автошляхах, вулицях і залізничному транспорті. Залежно від призначення, світлофори діляться на кілька типів. Так, кольорові світлофори, які припускають наявність червоного, жовтого і зеленого вогнів, використовуються для регулювання руху на автомобільних дорогах. На залізничному транспорті також застосовуються позиційні світлофори, які подають сигнали одноколірними вогнями, а також комбіновані. Крім того, на залізничному транспорті є пристрої, що подають сигнали місячно-білого і синього кольору.

світлодіодні світлофори

Орієнтуючись на світові тенденції і керуючись вимогами світових норм і стандартів Компанія СЕА з 2007 року займається розробкою і виробництвом сучасної високотехнологічної світлофорної продукції, яка виготовляється на базі власного виробництва світлофорів з використанням сучасного обладнання і останніх технологій.

табло зворотнього відліку часу  пристрої звукового оповіщенняпристрої звукового оповіщення

Пропонуємо Вашій увазі світлодіодні світлофори дорожні пішохідні і транспортні з центральним джерелом світла, дорожні контролери нового покоління з можливістю управління через інтернет, пристрої звукового оповіщення і управління пішохідної фази світлофорної сигналізації, табло зворотнього відліку часу (ТОВ) і багато іншого обладнання, призначеного для автоматизації та досконалості управління дорожнім рухом.

Використання повного комплексу технічних засобів регулювання дорожнім рухом дозволить Вам в максимальній мірі вирішити завдання забезпечення безпеки на дорогах. Кваліфіковані фахівці Компанії СЕА розробляють проекти АСУД і організації дорожнього руху, здійснюють проектування і будівельні роботи для світлофорних об'єктів. Компанія має всі необхідні ресурси для будівництва та монтажу світлофорних об'єктів, проведення робіт виконується згідно ГОСТів і правил.

 

Компании СЭА - 25 лет!За додатковою інформацією, а також як купити світлофор в Києві і Україні звертайтеся до центрального офісу Компанії СЕА в місті Києві, тел .: +38(044) 291-00-41; info@sea.com.ua.

 

Top