Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

LC29H — дводіапазонний, високоточний GNSS модуль з підтримкою технологій RTK та DR

  • 22.07.2022
  • 778

Компанія Quectel Wireless Solutions оголосила про свій новий, дводіапазонний, високоточний модуль GNSS — LC29H. Він побудований на платформі чипсета AG3335, виробництва Airoha. Модуль здатний працювати з системами глобального позиціонування GPS, GLONASS, Galileo, QZSS та BDS. Модуль LC29H доступний у декількох варіантах, деякі з яких (наприклад LC29H-BA)  підтримують функції Real Time Kinematic (RTK) та Dead Record (DR). Серія модулів LC29H пропонує високопродуктивні та енергоефективні рішення для задоволення ринкових потреб високоточного позиціонування на сантиметровому та дециметровому рівнях. Ці модулі ідеально підходять для вирішення завдань високоточного позиціювання у таких сферах як безпілотні літальні апарати, точне землеробство, керування роботами та транспортом у сфері доставки, а також у багатьох інших промислових та автономних галузях. 

«Високоточне позиціонування з точністю до сантиметрового рівня стає все більш життєво важливим для багатьох нових додатків IoT. Робототехніка, БПЛА та промислові програми, які потребують точної навігації, диктують нові вимоги ринку, і ми дуже раді запустити наше новітнє покоління високоточних модулів позиціонування GNSS», – сказав Патрік Цянь (Patrick Qian), генеральний директор Quectel. «Нашою метою є надання найкращих у своєму класі рішень, простих у використанні та доступних для кожного нашого клієнта, ми вважаємо, що ринок IoT готовий до масового впровадження модулів позиціонування на сантиметровому рівні».

LC29H, quectel LC29H

Модуль LC29H одночасно має змогу приймати і обробляти сигнали від усіх сузір'їв (GPS, Glonass, Beidou, Galileo та QZSS), що в поєднанні з підтримкою Satellite Based Augmentation System (SBAS) максимізує доступність супутникового сигналу. Модуль підтримує дводіапазонний прийом сигналу L1 і L5, тим самим гарантуючи підвищення швидкості та точності позиціонування. Дводіапазонний прийом сигналу забезпечує надійні показники позиціонування та значно пом'якшує негативний ефект роботи від паразитних накладених та відбитих хвиль супутникового сигналу, що актуально у важких умовах роботи, наприклад, у великих містах з багатоповерховими забудовами.

LC29H, quectel LC29H

RTK та DR для високоточного позиціонування GNSS

У версії модуля LC29H, що містить 6-осьові інерційні датчики IMU (3-осьовий акселерометр та 3-осьовий гіроскоп), поєднується позиціонування RTK та технологія DR, що дозволяє забезпечити безперервне точне позиціонування та відображення траєкторії руху, коли супутниковий сигнал частково або повністю перекритий, наприклад, підземні паркінги, тунелі, міські забудови або ліси. При повторному прийомі супутникового сигналу модуль LC29H об'єднує дані інерційних датчиків з сигналами GNSS, а інтегрована навігація може забезпечити точність розташування дециметрового рівня. Для того щоб поліпшити продуктивність при використанні модуля з пасивною антеною, LC29H має вбудований підсилювач (LNA) і внутрішній SAW фільтр, що забезпечує високу чутливість приймача.

У модулях LC29H використовується 12-нм процес виробництва, що забезпечує дводіапазонному чипу приймача високу енергоефективність, тим самим дозволяючи забезпечити наднизьке споживання енергії в режимах пошуку та фіксації положення GNSS. Це робить модуль ідеальним рішенням для енергонезалежних пристроїв та пристроїв з використанням акумуляторів, включаючи портативні пристрої, трекери для транспортних засобів та інше. Модуль має стандартний форм-фактор LCC з розмірами 12.2 мм × 16 мм × 2.5 мм, що дозволяє легку інтеграцію у нові розробки та полегшує міграцію застарілих пристроїв до новітніх високоточних технологій GNSS.

LC29H, quectel LC29H

Модулі серії LC29H чудово підходять для широкого спектру застосувань GNSS, у тому числі, де конче необхідна підтримка технології RTK чи DR. Модулі доступні у чотирьох варіантах виконання, кожен з яких спрямований на різні сценарії застосування. Якщо у вас є проєкти пов’язані з навігацією, то рекомендуємо взяти на замітку, можливо, саме модуль LC29H стане ідеальним рішенням для реалізації ваших технічних задач.

 

Компанія СЕА є офіційним дистриб'ютором продукції Quectel Wireless Solutions — провідного в світі виробника бездротових модулів.

 

Компанія СЕА з 1990 року займається оптовою торгівлею на ринку України електронними компонентами для промислових підприємств. В області бездротових технологій ми пропонуємо модеми, модулі зв'язку та аксесуари від провідних світових виробників. Купити продукцію Quectel і для отримання додаткової інформації та запиту даташітів, будь ласка, зв'яжіться з відділом бездротових компонентів Компанії СЕА, за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або надішліть запит на e-mail: quectel@sea.com.ua

Top