Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Ультракомпактний корпус та наднизьке енергоспоживання у BC660K-GL Quectel

  • 22.07.2022
  • 701

Компанія Quectel Wireless Solutions ставить за мету ідеальне підключення пристроїв та їх користувачів до мереж і послуг, побудову SMART-cвіту та розвиток передових діджитал інновацій. Рішення компанії застосовують в IoT і M2M, POS-системах, телеметрії та транспорті, управлінні та обліку енергоносіїв, технологіях розумний будинок чи розумне місто, кібербезпеці, промисловості, медицині, сільському господарстві і т.д. Компанією було заявлено про вже понад 100 мільйонів пристроїв, які мають мінімально по одному модулю Quectel в начинці.

Модуль BC660K-GL можливо спокійно назвати найзручнішим рішенням для міцних та надійних конструкцій, завдяки корпусу LCC та технології поверхневого монтажу.

Корпус модуля має дійсно компактні габарити, а саме обладнання — розширений температурний діапазон та 800 nA в PSM, що означає дуже економічне енергоспоживання і тому беззаперечно є чудовим вибором для широкого спектра пристроїв IoT.

Для ознайомлення з більш розгорнутими ключовими особливостями та технічними параметрами, замовте новий випуск журналу “Електрик”, а отримувати більше новин зі світу електроніки та електротехніки можливо з передплатою на випуски спеціалізованих журналів.

Компанія СЕА є офіційним дистриб'ютором продукції Quectel Wireless Solutions — провідного в світі виробника бездротових модулів.

 

Компанія СЕА з 1990 року займається оптовою торгівлею на ринку України електронними компонентами для промислових підприємств. В області бездротових технологій ми пропонуємо модеми, модулі зв'язку та аксесуари від провідних світових виробників. Купити продукцію Quectel і для отримання додаткової інформації та запиту даташитів, будь ласка, зв'яжіться з відділом бездротових компонентів Компанії СЕА, за телефоном: +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або надішліть запит на e-mail: quectel@sea.com.ua

Top