× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Нова лінійка промислових роз'ємів Han L32 від компанії HARTING

  • 31.05.2021
  • 90

Завдяки використанню роз'єму L32 B користувачі можуть замінювати два інтерфейси розміру 16 B, економлячи більше 40% місця для установки. Це дозволяє передавати потужність, сигнали і дані з меншою кількістю інтерфейсів і компонентів. а також скорочує час, необхідний для складання інтерфейсів. В результаті знижена маса та економія місця сприяють зменшенню споживання.

Han L32Корпус Han® L32 B може бути заповнений ізолятором Han E® на 32 контакти (16 A / 500 В) або рамою Han-Modular®, в якій можна розмістити до восьми модулів. В результаті новий розмір не тільки пропонує місце для шарнірної рами з найбільшою кількістю слотів для модулів, але і забезпечує максимальну щільність модулів у з'єднувачі. Понад 100 модулів Han-Modular® означають, що користувачі можуть створити оптимальний інтерфейс практично для будь-якої програми.

Формат Han® L32 B пропонує широкий спектр варіантів корпусу: корпуси-муфти з прямим або бічним виводом кабелю можуть бути об'єднані з корпусами, що встановлюються на перебірці, корпусами з перегородками або сполучними корпусами, причому замовнику надається вибір між Han-Easy Lock® поперечними кронштейнами і бічними кронштейнами з металу. Відповідні кабельні вводи доступні в розмірах M40, M50 і Pg29. Корпуси забезпечені кришкою, яка захищає монтажну сторону, коли вона не вставлена ​​в розетку.

Одне з перших застосувань L32 B — джерело живлення литтєвої машини, корпус якої оснащений вставками Han E®. В автомобільній промисловості L32 B додатково поєднується з пневматичними модулями Han® для передачі стисненого повітря.

При 57 мм корпус L32 B рівно на 25 мм ширше, ніж наступний менший розмір — 24 B. Нове доповнення означає, що тепер HARTING пропонує в цілому сім розмірів для Han® B: 6, 10, 16, 24, 32, L32 і 48. Це сприяє оптимальному використанню місця для установки в різних додатках.

Ознайомитися з новою лінійкою промислових роз'ємів Han L32 можна за посиланням 

 

Компании СЭА - 25 лет!Щоб купити продукцію HARTING та за додатковою інформацією звертайтеся до Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити на електронну пошті: info@sea.com.ua.

Top