Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Популярні налагоджувальні плати M5Stack зі складу Компанії СЕА

  • 10.01.2023
  • 569

M5Stack — модульна платформа, ідеальна для програмно-апаратного макетування та створення робочих функціональних прототипів. У самій назві M5Stack закладено одну з головних переваг усієї серії продуктів: легка нарощуваність, взаємодоповнюваність, масштабованість та стекування.

Серія продуктів M5Stack налічує близько 300 унікальних пристроїв та ділиться на групи: головні мікропроцесорні модулі, спеціалізовані функціональні модулі та модулі інтерфейсних основ, а також готові комплекти. Всі ці пристрої можуть бути використані для різних завдань промислового або індивідуального характеру: навчання програмуванню, розробки електронних систем, побудові IoT-структур і навіть робототехніки.

Продукти M5Stack готові працювати з коробки і побудовані на принципі відкритого вихідного коду, який функціональний, адаптивний і простий для розуміння. Платформа M5Stack програмується як на Arduino C++ в середовищі Arduino IDE, так і візуальними блоками зі свого середовища розробки UIFlow або мовою microPython.

M5Stack – це доступні, зручні та зрозумілі для розробника IoT-пристрої. Там, де важлива візуальна та звукова індикація, універсальність та автономність, там M5Stack!

Товари M5Stack доступні зі складу Компанії СЕА!

Найменування Характеристики Код виробника Надіслати запит

M5GO IoT Development Kit
 
M5GO IoT комплект — багатофункціональний комплект розробки M5Stack з 6 блоками розширення (ENV, IR, RGB, PIR, ANGLE, HUB). Ядро бази (M5Core) включає: двоядерний контроллер серії ESP32, 16M Flash, MicroSD Card, 2 inch TFT LCD, USB Tape-C, 3х Botton, GROVE Port (12C+I/O+UART), M-Bus GPIO. K006 M5GO

Black Basic Development Kit
 

Black Basic комплект розробки — стартовий комплект серії M5Stack. Цей модульний, стековий, портативний пристрій має ядро (M5Core) на базі ESP32, що робить його гарним продуктом для розробників нових додатків на всіх етапах, включаючи схемотехніку, дизайн друкованих плат, програмне забезпечення.

K001 BASIC

FIRE PSRAM 2.0 Development Kit
 
FIRE комплект — оновлення GREY комплекту, за винятком 9-осьового датчика IMU. Він забезпечує більше апаратних ресурсів: 16M Flash + 4M PSRAM, розширену базу (M5GO Base та M5GO CHG Base), більшу батарею тощо. K007 FIRE

Grey MPU9250 Development Kit
 

GREY MPU9250 Kit містить датчик IMU. За допомогою датчика IMU (MPU9250), Ви можете визначити позицію пристрою в просторі: прискорення, кут нахилу, визначення траєкторії. Ви можете розробляти такі продукти, як колектор спортивних даних, 3D-пульт дистанційного керування жестами та багато іншого.

K002 GRAY

M5Stick (With MPU9250 & Wristband)
 

M5Stick — міні M5Stack, що включає двоядерний контролер серії ESP32. Це портативний, легкий у використанні модуль з відкритим вихідним кодом для розвитку IoT. Цей крихітний блок здатний реалізувати Вашу ідею, допомогти з Вашим прототипом IoT за дуже короткий час.

K016-B M5Stick-9250

PLUS Encoder Module
 
PLUS Encoder модуль — вдосконалений модуль M5Stack з батареєю LiPo на (500mAh), зубчастим потенціометром, ІЧ-передавачем, розширенням портів PORT B (порт GPIO), PORT C (порт UART) з M5Core і місцем для мікрофона. M019 PLUS Module

LoRa Module
 

LoRa модуль — інтегрований модуль Ra-02, розроблений та виготовлений Ai-Thinker. LoRa модуль дозволяє здійснювати передачу на велику відстань (понад 10 км у сільській місцевості) з низьким споживанням енергії. Технологія представлена у двох частинах: LoRa фізичний рівень та LoRaWAN (Long Range Wide Area Network).

M005 LORA Module

ESP32 Camera (PSRAM Version)
 

ESP32 Camera — блок розробки для розпізнавання зображень. Його особливості — це чип ESP32 (4M Flash+520K RAM+4M PSRAM) та 2-мегапіксельна камера (OV2640). А також корпус для плати та елементи кріплення LEGO, що дають можливість легко взаємодіяти з FIRE і M5GO Kit. M5Camera підтримує передачу зображень по Wi-Fi і налагодження через порт USB Type-C. Апаратне забезпечення поставляється з попередньо встановленим програмним забезпеченням, запрограмованим в ESP-IDF.

U017 ESP32CAM-PSRAM

Color Unit
 
COLOR блок — кольоровий світло-цифровий перетворювач з ІЧ-фільтром. Пристрій на основі TCS3472 забезпечує цифрове повернення червоного, зеленого, синього (RGB) кольорів. ІЧ-фільтр інтегрований на чипі і локалізований на фотодіодах, що зводить до мінімуму ІЧ-спектральний компонент вхідного світла і дозволяє точно вимірювати кольори. U009 UNIT-COLOR

HEX NeoPixel LED Board
 
HEX NeoPixel LED Board — плата являє собою шестигранну панель з 37 LED NeoPixel.
З вхідним і вихідним портом, за допомогою яких Ви можете підключити декілька таких плат послідовно.
A045 HEX

Standing Base
 

Standing Base BTC 2.0 — дозволяє Вам розмістити модуль M5Stack вертикально на Вашому робочому місці з можлівістю вимірювання температури, вологості (DHT12) і з підключенням живлення до M5Core через USB Type-C (без заряджання акумулятор LiPo).

A011 BTC 2.0

Ext.IO Unit
 

EXT.IO блок — розширювач GPIO. За допомогою простих команд I2C можна отримати до 8-ми пінів GPIO (PCA9554PW).

U011 UNIT-EXT.IO

Light Unit
 
Light блок — датчик інтенсивності світла з регулювальним фоторезистором. U021 UNIT-Light

PIR Unit
 
PIR блок — використовується для реєстрації інфрачервоного (ІЧ) світла, що випромінюється від об'єктів у своєму полі зору. Цей блок зв'язується з M5Core через GROVE PORT B. U004 UNIT-PIR

 

Огляд M5Stack

 

Компании СЭА - 25 лет!

Для отримання кваліфікованої консультації або придбання продукції M5Stack, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e-mail: info@sea.com.ua.

Top