× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Маршрутизатор мобільного зв'язку з інтерфейсом WLAN

  • 11.06.2021
  • 292

TC Router 4102T-4G EU WLANУ найновішій конфігурації маршрутизаторів Phoenix Contact передбачений інтерфейс WLAN для бездротового підключення розташованих поруч частин обладнання через сконфігуровану точку доступу або надання технічному фахівцю на місці бездротового доступу до процесу. Інтерфейс WLAN може служити в якості клієнта, який, крім портів Ethernet, перемикається між режимами LAN і WAN, забезпечує паралельний і відмовостійкий шлях в інтернет. У разі несправності автоматично включається режим WLAN, або режим мобільного зв'язку, або збільшується пропускна здатність поганих кабельних з'єднань. Крім того, в новому пристрої передбачено більше цифрових входів та виходів, а також додаткові програмні функції, наприклад, GRE, L2TP, PPTP і власна MIB для SNMP.

TC Router є маршрутизатором мобільного зв'язку для інфраструктурних програм, який з'єднує з диспетчерською розподілені підстанції і машини за допомогою VPN. Поширена у всьому світі технологія мобільного зв'язку LTE забезпечує різноманітні можливості, від ефективного протоколу віддаленого управління до передачі відео.

За матеріалами Phoenix Contact

 

Купити продукцію Phoenix Contact і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top