× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Система автоматичних вимикачів для контролю перенапруг CAPAROC

  • 05.05.2021
  • 390

CAPAROC — індивідуальна модульна система для захисту від перевантажень, в якій реалізовані різні можливості комбінування, інтуїтивно зрозуміле управління і просте проєктування. З такою системою Ви будете себе почувати впевнено в майбутньому завдяки її відповідності Вашим індивідуальним стандартам у сфері захисту пристроїв.

Великий вибір окремих модулів і різноманітні можливості комбінування дозволяють CAPAROC пропонувати відповідні рішення. Персоналізуюча система автоматичних вимикачів виконана на базі сумісних між собою модулів, завдяки оновленням відповідає сучасному рівню техніки і має можливості розширення — навіть в процесі роботи.

CAPAROC

Скористайтеся перевагами простого обслуговування завдяки конструкції, що збирається без інструменту, безперебійним процесам монтажу та прозорому робочому стану: навіть в зібраному вигляді модулі легко монтуються. Просте налаштування номінального струму і безпомилкове розпізнавання роз'ємів і потенціалів забезпечують інтуїтивне обслуговування.

За матеріалами Phoenix Contact

 

Купити продукцію Phoenix Contact і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top