Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Універсальний захист від перенапруг від Phoenix Contact

  • 22.09.2022
  • 499

Flashtrab-MBРозрядник для захисту від перенапруг Flashtrab-MB компанії Phoenix Contact на основі нової вуглецевої технології іскрових проміжків відповідає високим вимогам до захисту від удару блискавок.

Нові розрядники для захисту від перенапруг FLT-MB-T1-264/12.5…UT-R доступні у трьох різних варіантах комутації. Тому вони придатні до застосування в 1-фазних системах TN-S або TT або 3-фазних система TN-C, TN-S або TT. Розрядники для захисту від перенапруг призначені для захисту житлових будинків і споруд спеціального призначення. Вони також являють собою універсальне рішення для використання у промислових установках і системах, розташованих на відкритій місцевості з високою щільністю блискавок. Нова вуглецева технологія іскрових проміжків гарантує надійний захист від струмів блискавки і обмежує перенапруги. Розрядники для захисту від перенапруг відповідають високим вимогам до блискавкозахисту і розроблені, випробувані та схвалені згідно зі стандартом EN 61643-1 (DIN EN 61643-11). Завдяки цьому ці пристрої можна використовувати в усіх системах живлення з номінальною напругою 230/400 В змінного струму.

За матеріалами Phoenix Contact

Phoenix Contact

Продукція Phoenix Contact представлена на ринку у шести сегментах галузі: електротехнічні клеми, промислові роз'єми, клеми та роз'єми для друкованих плат, захист від імпульсних перенапруг, перетворення сигналів у системах керування та промислова автоматизація. В програму поставок Компанії СЕА входять безліч товарів від даного виробника, які відрізняються високою надійністю та ефективністю. Ознайомитись з товарами виробництва Phoenix Contact можна за посиланням 

 

Компанія СЕА — сертифікований партнер Phoenix Contact на території України. Щоб купити продукцію Phoenix Contact і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу електротехнічної продукції Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top