× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Співпраця з Aaronia: німецька якість вимірювань в Україні

  • 30.06.2021
  • 443

AaroniaКомпанія СЕА здійснює поставки на територію України високоточних вимірювальних приладів Aaronia AG німецького виробництва. У якості дистриб'ютора СЕА також здійснює технічну підтримку клієнтів.

Компанія Aaronia була заснована в 2003 році Торстеном Хміелусом і вже у 2004 році поставила свій перший аналізатор спектра. В основному Aaronia виробляє пристрої для одержання спектрів фізичних процесів на основі запатентованого інноваційного методу.

Головними напрямками роботи підприємства на сьогоднішній день є розробка технологій низькочастотної і високочастотної вимірювальної техніки, виготовлення та продаж вимірювального обладнання, робототехніки, а також проведення фундаментальних досліджень в галузі зв'язку та вимірювальної техніки. Крім того, Aaronia ставить за мету створення власних схем і методів вимірювання, зокрема, для розробки надчутливих і точних високочастотних вимірювальних пристроїв і автономних робототехнічних систем.

Товари Aaronia призначені для використання в науково-технічних лабораторіях, випробувальних центрах ЕМС, в промисловості з випуску РЕА та засобів зв'язку, в тому числі, для практичних ВЧ і НЧ додатків:

  • Вимірювання випромінювань РЛС (радарів), базових станцій та пристроїв мобільного зв'язку (GSM), UMTS, DECT, WLAN, Wi-Fi, WiMAX, Bluetooth та інших комунікаційних додатків.
  • Пеленгація, частотний аналіз об'єктів радіо і ТБ-мовлення, передавальних антен.
  • Радіочастотна ідентифікація (RFID).
  • Вимірювання і аналіз потужності, побічних випромінювань (в т.ч. ЛЕП, трансформаторні підстанції, джерела живлення і світла та ін.).

 

Купити вимірювальні прилади Aaronia AG і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу вимірювальних приладів Компанії СЕА за тел .: +38 (044) 330-00-88; e-mail: info@sea.com.ua.

Top