× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Осцилографи портативні

 

Цифровий портативний осцилограф  це вимірювальний прилад, який тепер за своїми можливостями в основному можна порівняти з лабораторними (настільними) осцилографами.

Переваги портативних цифрових осцилографів:

  • компактний дизайн
  • невелика вага
  • можливість живлення від батареї

Ці моменти роблять портативні осцилографи незамінними рішеннями для використання у польових умовах.

портативний цифровий осцилограф

Також варто звернути окрему увагу на функціональні можливості портативних осцилографів. Як правило, практично всі цифрові портативні осцилографи мають мультиметричну функцію. З розвитком електроніки та обладнання збільшується список завдань із тестування та діагностики. Тому виробники портативних осцилографів також розширюють функціонал своїх приладів. Сьогодні більшість цифрових портативних осцилографів мають можливість опціонально розширити свій функціонал такими функціями як логічний аналізатор, аналізатор гармонік, реєстратор та ін.

В окремий підклас виділяють портативні осцилографи з ізольованими каналами. Ці прилади дозволяють проводити диференціальні вимірювання та вимірювання в режимі ізоляції від ланцюгів заземлення у таких додатках як силова електроніка, енергетика та ін.

цифровий портативний осцилограф

 

Купити цифрові портативні осцилографи у Києві

Наша компанія, ТОВ «СЕА Електронікс Україна», регулярно постачає на український ринок портативні цифрові осцилографи виробництва французької компанії Chauvin Arnoux, а також китайських компаній  SIGLENT та Micsig. На вимогу наших замовників також можуть бути опрацьовані можливості прямого постачання цифрових портативних осцилографів за вигідною ціною та від інших виробників.

Придбати цифровий портативний осцилограф Ви можете звернувшись до менеджерів нашої компанії з відділу Вимірювальних приладів за телефонами +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56 або на пошту: info@sea.com.ua

Top