Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Оновлений каталог товарів та послуг

  • 05.07.2022
  • 532

Компанія СЕА

Пропонуємо Вашій увазі оновлений каталог товарів та послуг від СЕА. Каталог доступний для ознайомлення онлайн та завантаження

Компанія СЕА займається постачанням в Україну електронних компонентів, світлодіодної продукції і оптоелектроніки, джерел живлення, обладнання для енергетики, вимірювальних приладів, паяльного обладнання і матеріалів для пайки, електротехнічної і кабельної продукції, промислових комп'ютерів та іншого обладнання для автоматизованих систем управління (АСУ).

Завантажити каталог 

Окрім того, Компанія СЕА виробляє і впроваджує сучасне та енергоефективне обладнання і системи для інфраструктури сучасного міста та країни, — ми розробляємо і реалізуємо:

Наші можливості не обмежуються вищезазначеним переліком: прямі поставки від заводів-виробників, а також від найбільших світових дистриб'юторів електронних компонентів роблять наш спектр необмеженим. Для скорочення термінів поставки ми підтримуємо добре організований склад під потреби споживачів із оптимальним для зберігання продукції мікрокліматом як по температурі, так і по вологості.

 

Компании СЭА - 25 лет!За додатковою інформацією звертайтеся в Компанію СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top