× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

2D / 3D відеомікроскоп від Detech

  • 03.11.2021
  • 216

Компанія Detech Europe анонсує новий 2D / 3D відеомікроскоп, який оснащений високоякісною оптичною системою з низьким рівнем спотворень зображення та високою роздільною здатністю, широким кутом огляду, чудовою парфокальністю та різкістю. Компактний дизайн робить цей мікроскоп дуже простим у використанні й швидким в налаштуванні.

2D / 3D відеомікроскоп від Detech

Додатковий модуль 2D / 3D можна використовувати для швидкого перемикання між двомірними зображеннями і трьома об'ємними зображеннями, що дозволяє мікроскопу пропонувати повне тривимірне зображення для спостереження за компонентами. Мікроскоп зберігає чудову розільну здатність при використанні 3D та забезпечує чітку картинку при перегляді. Поворотний об'єктив 3D розміром 36 дюймів може досягти 95 мм (макс.) робочої відстані.

Мікроскоп також оснащений регульованим зум-об'єктивом, який дозволяє більш детально оглядати друковані плати, зберігаючи при цьому високу роздільну здатність і чітке зображення. Збільшувальний зум-об'єктив має встановлені точки зупинки, які налаштовані для наступних збільшень: 0,3x, 0,5x, 1,0x, 1,5x і 2,2x. Мікроскоп має всі оптичні збільшення від 20x до 140x з оптичними лінзами об'єктива.

Основні сфери застосування 2D / 3D відеомікроскопа від Detech

Дослідження / розслідування  Мікроелектроніка  SMT

2D / 3D відеомікроскоп від Detech

Компании СЭА - 25 лет!

Для того щоб купити товари Detech Europe Ltd. або отримати кваліфіковану консультацію, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e-mail: vmo@sea.com.ua, info@sea.com.ua.

Top