× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Ексклюзивна дистриб'юторська угода з Detech Europe

  • 18.01.2022
  • 413

Detech EuropeКомпанія СЕА уклала ексклюзивну дистриб'юторську угоду з Detech Europe Ltd. — британським виробником і постачальником високоякісного обладнання для виробництва друкованих плат та додаткового електронного обладнання. Власні товари Prey by Detech використовуються спільно з провідними постачальниками галузі такими як Mirae, SJ Innotech та Elsold, щоб запропонувати клієнтам конкурентоспроможні рішення «під ключ» незалежно від величини проєктів.

Detech Europe пропонує своїм клієнтам високоякісні товари такі як: сполучні конвеєри, завантажувачі та розвантажувачі друкованих плат та smd компонентів, трафаретні принтери, системи для пайки та ін. Компанія приділяє увагу післяпродажній підтримці, оскільки вона має першорядне значення для всіх клієнтів. Саме тому Detech пропонує комплексні послуги з установки, технічного обслуговування, навчання та надання запасних частин для сектора виробництва електроніки. Також компанія пропонує повністю відремонтоване обладнання для повторного користування з гарантійною і сервісною підтримкою.

Придбати товари виробництва Detech Europe на території України офіційно можна тільки у Компанії СЕА за попереднім запитом. Замовлення та товари Detech супроводжуються усією необхідною офіційною документацією та гарантією. 

 

Для того щоб купити товари Detech Europe Ltd. або отримати кваліфіковану консультацію, зверніться в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 330-00-88 або по e-mail: vmo@sea.com.ua, info@sea.com.ua.

Top