× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Altera

Altera була створена в 1983 році зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, Каліфорнія. Altera — компанія, що спеціалізується на розробці, виробництві та продажу високопродуктивних програмованих логічних пристроїв (PLD) високої щільності та відповідних засобів розробки. Корпорація Altera також є прихильником логічних рішень із програмованою мікросхемою, допомагаючи системним та напівпровідниковим компаніям швидко та ефективно впроваджувати інновації, підкреслювати переваги продукту та вигравати ринкову конкуренцію. З моменту винаходу технології в 1983 Altera знаходиться в авангарді інноваційних розробок в області програмованої логіки. Сьогодні Altera надає високоякісні програмовані рішення більш ніж 14 000 клієнтів по всьому світу, включаючи FPGA, CPLD та структуровані ASIC, а також програмні інструменти, інтелектуальну власність та підтримку клієнтів.

Програмоване рішення Altera розвивається в електронному дизайні. У порівнянні з дорогою розробкою ASIC з високим ризиком та негнучкими процесорами ASSP та цифрових сигналів, це рішення може швидко вивести на ринок продукти з очевидними перевагами. Altera створює велику цінність на ринках, де використовуються продукти із програмованою логікою. Програмне забезпечення Altera MAX + PLUSII поєднує редагування програмного забезпечення, налагодження та програмування пристроїв. Це найпопулярніша система розробки в галузі програмованих пристроїв. Програма компанії ASSESS може надати користувачам усю інформацію про продукти продавця, які підтримують пристрої Altera, що додатково оптимізувало середовище розробки MAX+PLUSII.

Altera підтримує довгострокові та стабільні партнерські відносини з провідними в галузі постачальниками технологій, такими як Taiwan Semiconductor Manufacturing Corporation (TSMC) для забезпечення своєчасної доставки високоякісної продукції клієнтам. Altera покращила своє програмне забезпечення для проєктування місць та маршрутів за допомогою інструментів від найкращих постачальників EDA. За допомогою дистриб'юторської мережі світового класу Altera обслуговує клієнтів у всьому світі. Ця дуже успішна бізнес-модель дозволяє Altera зосередитись на основних напрямках діяльності: розробляти та впроваджувати передові програмовані технології, щоб допомогти клієнтам реалізувати найбільшу цінність. Місія Altera полягає в тому, щоб бути відмінним постачальником індивідуальних логічних рішень для електронної промисловості за допомогою першокласних продуктів, чудової вартості, чудової якості та обслуговування.

Компанія СЕА займається постачанням продукції ALTERA на територію України.

Top