Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

FIS INC.

У 1992 році компанія Nissha Printing Co. Ltd. заснувала дочірнє підприємство FIS Inc., що займається виробництвом газочутливих матеріалів на власному заводі, а також розробкою системи автоматичного збирання, старіння та тестування газових сенсорів. Для випробування якості продукції компанія використовує:

 • електронний мікрозонд
 • рентгенівський дифрактометр
 • газовий хроматограф
 • мас-спектрометр із газовим хроматографом
 • екологічну камеру
 • аналізатор розподілу частинок за розмірами

FIS створена і працює відповідно до понять-цілей "принцип", "основне правило" та "практична етика", і прагне максимально відповідати на вимоги ринку з твердою переконаністю і почуттям відданості справі. Відповідно місія компанії складається з таких пунктів:

 1. Створити безпечне та комфортне середовище, захистити людське життя та природні ресурси на Землі.
 2. Створити більш просунуті продукти з розробкою інноваційних технологій, творчості та наполегливих зусиль.
 3. Постійно докладати всіх зусиль, щоб виробляти продукти найкращої якості.
 4. Створити робоче середовище, в якому співробітники компанії мають можливість виявити свої здібності, з глибокою повагою до таланту, особистості та незалежності кожного.

FIS сертифікована за стандартами ISO 14001:2004, JIS Q 14001:2004 (охорона навколишнього середовища), ISO 9001:2008 та JIS Q 9001:2008 (якість продукції).

Екологічна політика

Nissha та її дочірні компанії, як члени глобальної спільноти, прагнуть розвитку бізнесу та реалізації сталого суспільства за допомогою екологічно свідомих корпоративних дій.

 • Запобігання забрудненню
  Дотримання законодавчих вимог та угод з суспільством та прагнення запобігати забрудненню навколишнього середовища у всіх аспектах своєї корпоративної діяльності, таких як розробка продукції, проєктування, матеріали, виробництво, продаж та об'єкти.
 • Безпека продукту
  Постачання безпечних та екологічних продуктів (виконання обіцянок, наданих клієнтам).
 • Запобігання глобальному потеплінню
  Ефективне використання ресурсів та енергії.
 • Постійне покращення
  Удосконалення системи екологічного менеджменту та її аналізування у відповідь на зміни у бізнес-середовищі.
 • Співіснування з суспільством
  Сприяння відкритому діалогу з клієнтами, акціонерами, постачальниками, співробітниками та суспільством через спільні зусилля щодо збереження глобального довкілля.

Політика якості

Компанія FIS дотримується законів та необхідних правил, пов'язаних із Системою управління якістю, встановлює цільовий показник якості, який є технічно та фінансово можливим для досягнення фундаментального плану якості, за допомогою постійного перегляду та підтримки дійсності плану. У спрощеному вигляді план досягнення цілі в області якості складається з таких послідовних кроків: збільшення кількості продуктів і клієнтів, просування вдосконалення процесів і підвищення продуктивності.

 • Прагнення гармонізувати екологічну технологію очищення повітря та води з технологією її застосування, підвищити здатність до планування та системні технології та надання продуктів, що створюють безпечне та комфортне середовище.
 • Постачання продукції в точній відповідності до потреб замовників, підвищення «задоволеності клієнтів», та безперервне підвищення ефективності Системи управління якістю.
 • Акцент на важливості освіти та професійної підготовки для розширення можливостей, особистісних якостей та незалежності всіх співробітників компанії, що призводить до стабільного "потоку" високоякісної продукції.

Компанія СЕА є постачальником продукції FIS Inc. в Україні.

Продукція виробництва FIS INC. в каталозі компанії СЕА:

Top