Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Fujitsu

Заснована в 1935 році, японська компанія Fujitsu надає всеосяжні рішення в галузі інформаційних та комунікаційних технологій. Сфера діяльності компанії охоплює розробку, виготовлення, збут та обслуговування нових доброякісних електронних пристроїв.

Основні послуги та продукція

Fujitsu надає послуги консалтингу, інтеграції інформаційних систем, а також повного налагодження інфраструктури (робота та управління інформаційною системою) у широкому діапазоні країн та регіонів, включаючи Європу, Америку, Азію та Океанію. Аутсорсинг - це ключове поле діяльності компанії.

Спектр продукції Fujitsu включає:

  • високонадійні композиційні мейнфрейми, системи зберігання та UNIX-сервери – становлять базис інформаційних систем;
  • мережеві продукти – різні інфраструктури для комунікації, зокрема оптичні системи, базові станції мобільного зв'язку та ін.

Fujitsu є однією з небагатьох глобальних компаній у галузі ІКТ із власною технологією виробництва процесорів.

Персональні комп'ютери та смартфони

Fujitsu пропонує ПК виняткової якості та високої доданої вартості з розширеними функціональними можливостями за рахунок підвищення сумісності зі смартфоном, енергоефективності та швидкого завантаження.

Ноутбуки бренду повністю виготовлені компанією Shimane Fujitsu Limited, діяльність якої об'єднує всі необхідні етапи, від проєктування до виготовлення, складання та налаштування. Настільні ПК збираються та налаштовуються для Японії компанією Fujitsu Isotec Limited, а для інших ринків (в основному в Європі) – Fujitsu Technology Solutions у Німеччині. Сировина їх виготовлення поставляється з поза Японії.

Також, виробляються легкі, тонкі планшетні ПК з функціями високої специфікації, водо- та пиленепроникними характеристиками.

У сфері розробки мобільних телефонів (поряд зі стандартними функціями) Fujitsu пропонує різноманітний модельний ряд високоякісних смартфонів і планшетних пристроїв з розширеними функціями під новими брендами ARROWS STYLISTIC. Серед цих пристроїв потрібно виділити смартфони з ультрасучасними процесорами і Raku-Raku Phone Series з дисплеями, що легко читаються, динаміками з чітким звучанням і інтуїтивно зрозумілими функціями, а також планшетні ПК з великими екранами високої чіткості (Full HD) і великою ємністю акумулятора.

Компанія виробляє ще й "Connectivity Products", у тому числі інтуїтивно керовані автомобільні навігаційні системи, які з'єднуються зі смартфонами для більш приємного та безпечного водіння.

Інші пристрої

Fujitsu Semiconductor Limited (заснована в 2008 році, Йокогама) розробляє та виробляє напівпровідникові прилади, забезпечуючи високу надійність, оптимальні рішення та підтримку для задоволення різних потреб своїх клієнтів у всьому світі. Багатий досвід (широкий спектр експертних знань), особливо у розробці додатків візуалізації, бездротового зв'язку, для автомобільної галузі та систем безпеки, дозволяє цій дочірній компанії Fujitsu Limited виробляти інтегральні схеми спеціального призначення (ASICs) та з програмованою користувачем структурою (ASSPs), та сегнетоелектричну оперативну пам'ять (FRAM).

Fujitsu Semiconductor фокусує свій бізнес навколо чотирьох "стовпів": "Мобільний", "Автомобільний", "Просунуте відтворення зображень" та "Висока ефективність" (промислове обладнання). Вся продукція компанії – екологічна та енергетично ефективна.

Компанія СЕА – постачальник продукції Fujitsu на території України.

Top