Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Профіль Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Ixys Semiconductor GmbH

Корпорація IXYS є одним із світових лідерів у виробництві силових електронних компонентів.

Маючи штаб-квартиру в місті Мільпітас, штат Каліфорнія, США, та місті Біль, Швейцарія, компанія IXYS завоювала світову популярність як провідний виробник силових напівпровідників і вже понад 28 років підтримує статус лідера у своєму напрямку.

IXYS є одним із лідерів у виробництві силових напівпровідників вже 3 десятиліття

Диверсифікована виробнича база спеціалізованих силових напівпровідників, інтегральних схем та ВЧ потужності компанії IXYS має попит у більш ніж 2500 клієнтів по всьому світу в різних сферах, таких як промислові галузі, транспортні послуги, телекомунікації, виробництво комп'ютерів, медицина, споживчі ринки та ринки екологічно чистих технологій.

Стратегія IXYS – використання найпрогресивніших та нових технологій для отримання виробів, що відповідають вимогам високої якості та надійності.

Продукція компанії призначена для широкого спектру споживачів виробів електронної техніки і може знайти своє застосування, як у промисловій силовій електроніці, так і в різних електронних товарах непромислового споживання.

IXYS Q3 Class HIPerFET MOSFETIXYS POWER MOSFET

Підрозділи корпорації IXYS

  • IXYS POWER
  • IXYS COLORADO
  • IXYS GREEN
  • IXYS INTEGRATED CIRCUITS DIVISION
  • IXYS KOREA
  • IXYS LONG BEACH
  • IXYS UK
  • MWT
  • ZILOG


Вироби компанії WestСode орієнтовані на ринок силової техніки: транспорт, енергетика, потужний електропривод, індукційні нагрівачі, а також все те, що споживає або перетворює великі потужності. WestСode випускає потужні IGBT транзистори, широкий спектр тиристорів, GTO тиристори, випрямні діоди, а також виконує замовлення з виготовлення та проєктування ексклюзивних силових установок, де потрібна підвищена надійність.

Компанія IXYS Colorado (об'єднання DE і IXYS RF) випускає широкий спектр радіочастотних MOSFET транзисторів з лінійною характеристикою на високих частотах, драйвери управління для них, швидкодіючі драйвери для RF діодів, GaAs Шотткі діоди. Крім цього, IXYS Colorado виготовляє різне промислове обладнання для тестового застосування.

Компанія MwT (Micro Wave Technology) виробляє високочастотні транзистори та малопотужні підсилювальні модулі. Продукція MwT орієнтована на ринку високочастотної техніки для зв'язку, зокрема дуже жорстких умов експлуатації.

Компанія CLARE – світовий лідер із підрозділів IXYS у виробництві оптоелектронних компонентів із високовольтною ізоляцією для систем зв'язку, вимірювального обладнання, систем безпеки та різного промислового обладнання.

Особливо хочеться відзначити спектр корпусів, у яких випускається продукція корпорації IXYS. Вироби випускаються як у стандартних корпусах, що підтримуються всіма виробниками, так і в корпусах власних розробок. Це серії корпусів ISOPLUS247, ISOPLUS264, ISOPLUS227 та i4-PAC. Ці корпуси виконані за технологіями DCB та DAB та забезпечують підвищену напругу ізоляції (не менше 2500 В), а також забезпечую більш рівномірний розподіл тепла по підкладці силового елемента.

Додаткову технічну інформацію про продукцію виробника можна знайти на сайті.

Компанія СЕА займається постачанням продукції IXYS в Україні.

Продукція виробництва Ixys Semiconductor GmbH в каталозі компанії СЕА:

Top