Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Lippert

Фірма LIPPERT є незалежним, середнім за масштабом діяльності підприємством, яке надає всі послуги: від проектування, ініжинірингу, розробки програмного забезпечення, виготовлення конструктивів і модулів управління, до компонування, інсталяції та (пост-)гарантійного сервісу.

Продукція LIPPERT призначена для двох бізнес-сегментів ринку, а саме:

Машини та обладнання для керамічної промисловості та її різних галузей (посуд, сантехніка, декоративна кераміка, вогнетриви та промислова/спеціальна кераміка);
Технології обробки матеріалів та автоматизації для різноманітних індустріальних сфер.
Застосування високоякісних технологій та обладнання на виробництві, гнучка та кооперативна обробка замовлень, особиста прихильність з боку співробітників, першокласне обслуговування – все це LIPPERT вміло поєднує та вважає своїми сильними сторонами. Компанія використовує найсучасніші інженерні та дизайнерські технології, у тому числі сімдесят встановлених копій програми 3D-CAD на робочих станціях та абсолютно автоматизовані лінії лазерного різання.

LIPPERT сертифікована за ISO9001: 2008 та є офіційним системним партнером одного з провідних глобальних провайдерів інтелектуальних рішень для автоматизації – KUKA AG.

Компанія СЕА займається постачанням продукції Lippert в Україну.

Продукція виробництва Lippert в каталозі компанії СЕА:

Top