Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Littelfuse B.V.

Продукти Littelfuse Inc. є життєво важливими компонентами практично у кожній галузі, де використовують електроенергію, від побутової електроніки до автомобілів та індустріального обладнання. Littelfuse – це привілейований бренд для передових виробників з різноманітних сфер, що має понад 40 мануфактурних, сервісних та збутових об'єктів, а також широкомасштабну мережу каналів розподілу. Одним із дочірніх підприємств компанії є Littelfuse, B.V.

Всеосяжна лінійка пристроїв для захисту схем, вивірений технічний досвід та новаторства компанії дозволяють Littelfuse розробляти об'єктивні цілісні рішення відповідно до індивідуальних потреб кожного клієнта. До того ж, компанія розгортає бізнес на сусідні ринки, зокрема працюючи над системами управління генераторами, центрами розповсюдження електричної енергії (гірська індустрія, наприклад), системами безпеки для морських застосувань, електромеханічними датчиками та надпотужними перемикачами (автомобільна промисловість).

Номенклатура продукції Littelfuse
Асортимент товарів компанії включає три групи - Автомобільні та комерційні транспортні засоби, Електронні продукти та Промислову продукцію - до яких входять такі вироби (відповідно):

  • запобіжники та утримувачі запобіжників, розподіл харчування, реле, соленоїди та перемикачі, рішення щодо захисту ланцюгів автомобільних та комерційних транспортних засобів;
  • компоненти захисту ланцюга та елементи запобіжників для електронних застосувань, антистатичні продукти, газорозрядні трубки, пристрої захисту ланцюга PolySwitch, пристрої з позитивним температурним коефіцієнтом (PTC), сенсори, захисні тиристорні вироби, TVS-діоди, твердотільні перемикачі, варистори, а також повний спектр електронних запобіжників, включаючи запобіжники поверхневого монтажу, осьові, скляні або керамічні, тонкоплівкового або Nano2®-стилю, швидкодіючі або SloBlo®, MINI® та ATO®-запобіжники;
  • засоби захисту ланцюга для промислового та фотогальванічного застосування, швидкодіючі (напівпровідникові) запобіжники, захисне електрообладнання (реле захисту та управління), що використовується в гірничодобувній, нафтохімічній промисловості, системах опалення, водопостачання та водовідведення, вентиляції та кондиціювання повітря, та для загальнопромислового застосування.

Сертифікати ISO
Littelfuse був першим виробником запобіжників у США, який отримав сертифікат ISO 9001 (Дес-Плейнс, Іллінойс). Сертифікація ISO 9002 була присуджена підприємству з виробництва плавких запобіжників (Аркола, Іллінойс) у 1992 році та заводу з виробництва електронних запобіжників (Сентралія, Іллінойс) у 1993 році. На додаток до цих національних сертифікатів, Littelfuse був удостоєний сертифікатів ISO за свої об'єкти в Англії та Швейцарії у 1988 та 1990 роках, відповідно.

Littelfuse також був одним із перших виробників схемного захисту, які відповідають вимогам ISO/TS 16949. Цей міжнародний стандарт сприяє впровадженню процесуального підходу до конструювання, впровадження та покращення ефективності системи управління якістю, щоб підвищити задоволеність клієнтів шляхом виконання вимог клієнтів.

Компанія СЕА – офіційний дистриб'ютор Littelfuse на території України.

Продукція виробництва Littelfuse B.V. в каталозі компанії СЕА:

Top