Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Vishay Europe Sales GmbH

Vishay є однією з найбільших компаній з виробництва пасивних електронних компонентів, дискретних напівпровідникових компонентів, фотоприймачів, світлодіодів та іншої оптоелектроніки, а також силових мікросхем.

Розвиток компанії

Vishay створена в 1962 році для виробництва плівкових резисторів, винайдених засновником компанії доктором Феліксом Зандманом.

До 1985 Vishay стає світовим лідером з виробництва резисторів і датчиків напруг. В останні роки Vishay зайняла провідні позиції у виробництві низьковольтних силових польових транзисторів, випрямних діодів, діодів у скляних корпусах, інфрачервоних компонентів, дротяних та силових резисторів, плівкових резисторів, резистивних датчиків струму, танталових конденсаторів з рідким електролітом.

На сьогоднішній день до складу Vishay входять такі виробники.

Angstrohm, Aztronic, BCcomponents, Beyschlag, BLH, Celtron, Cera-Mite, Dale, Draloric, Electro-Films, ESTA, Foil Resistors, Measurements Group, Micro-Measurements, Nobel, Roederstein, Semiconductors, Sensortronics, Sfernice, Silicon Sprague, Techno, Tedea-Huntleigh, Thin Film, Transducers, Ultronix, Vitramon.

У 2006 році відбулася купівля компанією Vishay заводів International Rectifier .

Області використання товарів виробництва Vishay

Компоненти Vishay активно застосовуються в автомобільній електроніці, зв'язку, комп'ютерній техніці, промисловій електроніці, побутовій техніці та електроніці, медицині, вимірювальній техніці, в космічній та військовій техніці.

Компанія СЕА здійснює постачання продукції Vishay на територію України. Додаткову технічну інформацію про товари можна знайти на сайті  виробника.

Продукція виробництва Vishay Europe Sales GmbH в каталозі компанії СЕА:

Top