× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Компанія СЕА продовжує розбудовувати мережу зовнішнього освітлення Київської області

  • 19.07.2019
  • 1081

У період з лютого по квітень 2019 року монтажній бригаді компанії СЕА вдалось створити майже з нуля централізоване зовнішнє освітлення в селах Семенівка, Кулі, Деремезна Обухівського району. Мешканці більшості вулиць вперше побачили освітлення біля своїх домівок, адже до даного часу воно просто було відсутнім. 

Загальна протяжність змонтованої лінії зовнішнього освітлення становить 6 500 м. Встановлено 75 світильників світлодіодних для освітлення вулиць і доріг LEDsvit потужністю 40 Вт. Завдяки встановленню системи управління вуличним освітлення СЕА СУГО всі світильники об’єднані в одну централізовану мережу і мають можливість дистанційного керування та контролю.

централізоване зовнішнє освітленняцентралізоване зовнішнє освітлення

Процес встановлення централізованого зовнішнього освітлення

У червні 2019 року відбулися роботи з розширення мереж вуличного освітлення в селі Жуківці Обухвіського району. Вуличне освітлення в селі простяглося ще на 3 100 м. Встановлено 29 світильників світлодіодних для освітлення вулиць і доріг LEDsvit потужністю 40 Вт, на перехрестях потужністю 60 Вт. Під час капітального ремонту встановлено світильники оновленої версії АЛЕЯ ЛЕД КУ ***/М.

Основна відмінність – це інша технологія світлодіодного модуля (SMD замість СОВ) та зовнішній вигляд. Технологія виконання дає змогу зменшити габаритну яскравість світильника.

світлодіодні світильники

Зовнішній вигляд АЛЕЯ ЛЕД КУ *** та АЛЕЯ ЛЕД КУ ***/М

 

Компании СЭА - 25 лет!Для отримання кваліфікованої консультації щодо централізованого зовнішнього освітлення, світлофорів, про освітлення пішохідних переходів звертайтеся в офіс Компанії СЕА за телефоном: +38 (044) 291-00-41 або надсилайте запити на пошту: info@sea.com.ua.


Top