× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Співробітники Компанії СЕА взяли участь у Форумі «Безпечні дороги: технології та інновації»

  • 22.05.2021
  • 614

Співробітники Компанії СЕА взяли участь у Форумі «Безпечні дороги: технології та інновації», який відбувся 18 травня у Києві в інноваційному парку Unit.City. Форум був присвячений комплексу інфраструктурних заходів і рішень, які підвищують рівень безпеки дорожнього руху, організований Державним агентством інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект) та Командою підтримки реформ Мінінфраструктури (RST). 

На Форумі було презентовано комплекс заходів, які здійснює держава щодо реалізації програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Ключовим питанням Форуму було рівень безпеки на дорогах, а саме: встановлення камер автофіксації та систем автоматичного габаритно-вагового контролю, розбудова інтелектуальних транспортних систем та розумних доріг, запровадження концепції Vision Zero в Україні.

Крім співробітників Компанії СЕА у Форумі «Безпечні дороги: технології та інновації» також взяв участь заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Орієнтуючись на світові тенденції та керуючись вимогами міжнародних норм і стандартів, Компанія СЕА займається виробництвом і впровадженням сучасного та енергоефективного обладнання і систем для інфраструктури сучасного міста:

 

За додатковою інформацією звертайтеся у Компанію СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua

Top