× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

У Києві відбудеться Форум «Безпечні дороги: технології та інновації»

  • 17.05.2021
  • 582

У Києві 18 травня, о 12:00, в інноваційному парку Unit.City (конференц-зала Core, В8) відбудеться Форум «Безпечні дороги: технології та інновації», присвячений комплексу інфраструктурних заходів і рішень, які підвищують рівень безпеки дорожнього руху, організований Державним агентством інфраструктурних проектів України (Укрінфрапроект) та Командою підтримки реформ Мінінфраструктури (RST). Захід відбудеться за участі Міністра інфраструктури України Владислава Криклія. 

Цей Форум має на меті презентувати весь комплекс заходів, які здійснює держава щодо реалізації програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні. Зокрема, йтиметься про формування нових рішень у галузі дорожнього господарства України, покликаних підвищити рівень безпеки на дорогах, а саме: встановлення камер автофіксації та систем автоматичного габаритно-вагового контролю, розбудова інтелектуальних транспортних систем та розумних доріг, запровадження концепції Vision Zero в Україні. А також, про зниження рівня смертності на дорогах України внаслідок дорожньо-транспортних пригод. З 17 до 23 травня в Україні традиційно проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху. Тому проведення такого Форуму є доречним і символічним, аби ще раз нагадати про важливість дорожньої безпеки.

У заході запланована участь представників державних структур, до сфери яких належать питання безпеки  дорожнього господарства та інфраструктури, профільних організацій та об’єднань, фінансових установ та бізнесу. Також до роботи форуму долучаться урядовці, які мають безпосереднє відношення до підвищення рівня дорожньої безпеки. Зокрема, участь у заході візьмуть заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, заступник Міністра фінансів України Олександр Кава (за погодженням), заступник Міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. 

Ключовими темами для обговорення будуть ефективність впровадження автоматичного габаритно-вагового контролю та камер автоматичної фіксації швидкості, а також подальше впровадження технологій цифрового контролю ПДР на українських автомобільних шляхах, можливість імплементації європейського досвіду для зниження рівня смертності на українських дорогах та розбудова системи «розумних доріг». А також, підвищення рівня роботи аварійно-рятувальних служб, впровадження інновацій задля безпеки на дорогах  та питання фінансування цих ініціатив і заходів. 

Акредитація для ЗМІ

Представники ЗМІ мають заповнити акредитаційну форму. У зв’язку з карантинними вимогами кількість учасників обмежена. 

Онлайн трансляція заходу

Усіх, кого цікавить тема безпечних доріг, запрошуємо долучатися до заходу в режимі онлайн

ПРОГРАМА ФОРУМУ
«Дорожня безпека: технології та інновації»

ПАНЕЛЬ І: ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ БЕЗПЕКИ НА ДОРОГАХ
11:30-12:00 Реєстрація учасників зустрічі, вітальна кава
12:00-13:00
Модератор – Ірина Кошель, директор Команди підтримки реформ МІУ (RST) 
● Владислав Криклій, Міністр інфраструктури України
● Антон Геращенко, заступник Міністра внутрішніх справ України
● Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я України
● Кирило Хом’яков, голова Державного агентства інфраструктурних проектів України
13:00-14:00 Перерва на каву та робота експо-зони: презентація Weigh-in-Motion, демпферної системи, ліхтарів із сонячними панелями для освітлення пішохідних переходів, дорожніх знаків.
Запис відеоролика до акції “Пристебни пасок безпеки”
ПРЕС-ПІДХІД
ПАНЕЛЬ II: ФІНАНСУВАННЯ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ
14.00-15.00
Модератор – Ірина Кошель, директор Команди підтримки реформ МІУ (RST) 
● Олександр Кава, заступник Міністра фінансів України (за погодженням)
● Представник ЄБРР  (онлайн)
● Представник Світового Банку (онлайн)
● Олег Тарасюк, керівник ДП «Фінінпро» 
15:00-15:30 Перерва на каву та робота експо-зони
Майстер-клас на тему: “Домедична допомога при ДТП”
Майстер-клас із надання базової домедичної допомоги.
ПАНЕЛЬ ІІІ: ІНФРАСТРУКТУРНІ ІННОВАЦІЇ В СФЕРІ  БЕЗПЕКИ
15:30-16:30 
Модератор – Дмитро Клец, старший проектний менеджер Команди підтримки реформ МІУ (RST) 
● Антон Щелкунов, генеральний директор Директорату безпеки на транспорті
● Олег Федоренко, начальник Управління експлуатації доріг (Укравтодор) 
● Хокон Волдал, генеральний директор Q-free (онлайн)
● Орест Йосипчук, директор ДП “Екранбуд” ТОВ “Екран”
● Людмила Седова, директор з маркетингу Plastics
● Яніка Мерило, радниця Міністра інфраструктури України
● Ігор Діденко, радник Міністра внутрішніх справ України
16:30-17.00 Перерва на каву та тестування Dräger Alcotest 


Орієнтуючись на світові тенденції та керуючись вимогами міжнародних норм і стандартів, Компанія СЕА займається виробництвом і впровадженням сучасного та енергоефективного обладнання і систем для інфраструктури сучасного міста на базі ресурсів стільникового зв'язку GSM, а саме:

Відділ тестування компанії укомплектований всім необхідним обладнанням, кваліфікований персонал ефективно виконує всі перевірки і усуває всі можливі неполадки в виробах ще до того, як вони покинуть виробничий цех. Тестування продукції дозволяє практично звести до нуля ризик виведення її з ладу під час експлуатації, що особливо важливо для складних систем, від яких вимагається стабільність роботи в жорстких умовах.

СЕА гарантує надійність і ефективність продукції власного виробництва, виконує 100% візуальний контроль всіх виробів відповідно до міжнародного промислового стандарту IPC-A-610F.

Система управління якістю підприємства — виготовлення виробів і розробка систем, надання послуг з постачання продукції, проведення монтажу, ремонту та технічного обслуговування об’єктів — сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Завдяки впровадженню гнучкої модульної системи комплектації і наявності товарів на складі, у кваліфікованих фахівців Компанії СЕА є можливість підібрати для клієнтів оптимальні рішення з необхідними характеристиками за конкурентною ціною для реалізації будь-яких поставлених завдань.

 

За додатковою інформацією звертайтеся у Компанію СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88 або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua

Top