× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Довічна судова заборона брендам, які порушують патенти WICOP

  • 13.07.2021
  • 459

Компанія Seoul Semiconductor Co., Ltd., провідний світовий розробник світлодіодних технологій, оголосила, що окружний суд Нью-Джерсі виніс судове рішення про довічну заборону за порушення дванадцяти патентів Seoul Semiconductor по відношенню до 13 брендів автомобільного світлодіодного освітлення, товари яких продаються через канали збуту автомобільних запчастин.

WICOP — це революційна запатентована технологія побудови компактних світлодіодних виробів, яка дозволяє легко встановлювати лінзи без проводів і корпусів, що забезпечує більш високу теплопровідність і більш тривалий термін служби. У 2015 році технологія WICOP була представлена ​​всьому світу, коли генеральний директор Seoul Semiconductor Чунг Хун Лі запросив міжнародних репортерів в готель Intercontinental в Шанхаї, Китай, для презентації нових товарів WICOP. Їх можна встановити безпосередньо в корпус напівпровідника або в процесі складання друкованої плати, а найбільш технічно інноваційною особливістю є зручна конструкція лінз налобних ліхтарів: 1/12 розміру вертикального або тонкого світлодіода.

Використання вкраденої концепції  WICOP у проєктах CSP

Довічна судова заборона брендам, які порушують патенти WICOP

Технологія WICOP була адаптована в 102 моделях автомобілів, що становить приблизно 10% світового автомобільного ринку, включаючи фари, денні ходові вогні і сигнали повороту. Вона також широко використовується в дисплеях, таких як телевізори, смартфони та планшети, зокрема, WICOP була використана приблизно у 20% з 220 мільйонів одиниць світового телевізійного ринку в 2020 році.

Довічна судова заборона брендам, які порушують патенти WICOP

За матеріалами Seoul Semiconductor

 

Компании СЭА - 25 лет!Компанія СЕА — офіційний дистриб'ютор Seoul Semiconductor на території України. Щоб купити світлотехнічну продукцію та отримати додаткову інформацію звертайтеся до Компанії СЕА за телефоном +38 (044) 330-00-88, або надсилайте запити на електронну пошту: info@sea.com.ua.

Top