Пристрої захисту від перенапруг

Сума мінімального замовлення - 500 грн.
Інформація дійсна на 08.05.2024 р.
Показати
товарів
Найменування і характеристика:
Виробник:
Код товару:
Автоматичний вимикач
АсКо
На складі: 111 шт.
На складі: 68 шт.
На складі: 16 шт.
Разрядник для защиты от перенапряжений для 2-полюсных изолированных систем DC (1000 В), монтаж на DIN-рейке, 3-полюсный базовый элемент, три вставных варистора с контролем температуры, индикаторы состояния на каждом штекерном модуле.
код: 2800628
На складі: 5 шт.
Основной элемент для защитного штекера РТ, со схемой защиты двух 2-проводных сигнальных цепей без потенциала земли, газонаполненный разрядник между клеммами 3-4 (GND) и 9-10, для монтажа на NS 35/7.5 и NS35/15, ширина корпуса: 17,5 мм
код: 2839224
На складі: 4 шт.
УЗИП в форме монолитного модуля шириной 6,2 мм устанавливаемого на монтажную рейку, для защиты двух сигнальных цепей без потенциала земли (2-проводные устройства). Испытано на соответствие требованиям по искробезопасности для взрывоопасных
код: 2804623
На складі: 2 шт.
Устройство защиты от импульсных перенапряжений в форме модуля с резьбовым соединением, с корпусом IP 67, для измерительных датчиков искробезопасных цепей, наружная резьба M 20 x 1,5 для непосредственного монтажа, резьбовой сальник для сигна
код: 2880671
На складі: 2 шт.
Предохранитель, 10,3х38 мм, напряжение постоянного тока до 1000 В, gPV
код: 3061347
На складі: 1 шт.
С, 2р, 280В, e-NEXT
-
На складі: 1 шт.
PT 3-PB-ST
Штекерный модуль для защиты от перенапряжений для базового элемента, обеспечивает грубую и тонкую за
код: 2858030
Немає на складі
CTM 10-MAG
Магазин с заземляющей шиной для установки до 10 защитных штекеров LSA-PLUS (COMTRAB CTM)
код: 2838610
Немає на складі
CTM 1X2- 24DC
Штекер LSA-PLUS (COMTRAB CTM) с двухпроводной схемой защиты для сигнальных цепей без потенциала земли. Номинальное напряжение: 24 В постоян. тока
код: 2838513
Немає на складі
DT-LAN-CAT.6+ TRABTECH
Устройство защиты от перенапряжений по классу Е (CAT.6) для сетей Token Ring, FDDI/CDDI, ISDN, DS1, Ethernet и Power over Ethernet (PoE) “Mode A” и“Mode B”. Промежуточный штекер RJ45 между отдельным заземляющим проводом и основанием для под
код: 2881007
Немає на складі
C-TV/HIFI
COAXTRAB, адаптер для защиты от перенапряжений антенных входов с соединителем TV
код: 2857002
Немає на складі
C-TV-SAT
COAXTRAB, адаптер для защиты от перенапряжений антенных входов с соединителем типа F
код: 2856993
Немає на складі

Пристрої для захисту від перенапруг призначені не тільки для захисту від прямих ударів блискавки в систему захисту від комунаційних перешкод або як другий ступінь захисту при ударі блискавки, захисту споживачів від залишкових кидків напруг, диференціальних (несиметричних) перенапруг та фільтрації високочастотних перешкод.

Як вибрати пристрої захисту від перенапруг?

Як відомо, пристрої захисту від імпульсних перенапруг (УЗІП) захищають електроустаткування від перенапруг, викликаних блискавкою, перехлестом фаз або комутаційним процесом. Тим не менш, не завжди легко розрізняти різні технології або знати, що вибрати.

Насамперед діючі стандарти визначають три категорії пристроїв захисту від перенапруг для низьковольтних електроустановок.

 

Типи УЗІП
Тип 1: Ці пристрої здатні розряджати дуже великий струм блискавки, як правило, від землі до розподільчої системи. Вони встановлюються у головний розподільчий щит, коли будівля оснащена системою блискавкозахисту.

Тип 2: це пристрої захисту від перенапруг, призначені для розрядки струмів, що генеруються непрямими блискавичними ударами, і викликають індуковані або перенапруги, що проводяться в розподільній мережі. Вони встановлені в основному розподільчому щиті.

Тип 3: це пристрої захисту від перенапруг, встановлені як доповнення до пристроїв типу 2 і призначені для зниження перенапруги на клемах чутливого обладнання. Їхня поточна пропускна здатність дуже обмежена. Як наслідок, їх не можна використовувати поодинці.

Устройства для защиты от перенапряжений, УЗИП, купить узип

Сфера застосування УЗДП
Для визначення оптимального захисту (системи блискавкозахисту, захисту від перенапруг) необхідно використовувати метод оцінки ризику. Більше того, національні правила можуть зробити обов'язковим використання стандарту EN 62305-2 (оцінка ризику).

В інших випадках (житло, офіси, будинки, не чутливі до промислових ризиків), легше прийняти наступний принцип захисту:

У всіх випадках пристрій захисту від перенапруг типу 2 буде встановлений у розподільчому щиті електроустановок. Потім слід оцінити відстань між цим захисним пристроєм і обладнанням, що захищається. Коли ця відстань перевищує 30 метрів, поруч із обладнанням має бути встановлений додатковий захисний пристрій (тип 2 або тип 3).

Коли будівля оснащена системою захисту від блискавки, на вхідному кінці установки повинен бути встановлений пристрій захисту від перенапруг типу 1. Існують пристрої захисту від перенапруг, що об'єднують типи 1 і 2 в тому ж корпусі.
 
Компанія СЕА пропонує своїм клієнтам якісні та сучасні пристрої захисту від перенапруг від провідних виробників електротехнічної продукції таких компаній як Phoenix Contact, Siemens AG та ін. +38 (044) 330 00 88, або e-mail: info@sea.com.ua.

Top