× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Компанія СЕА — авторизований дистриб'ютор Chauvin Arnoux

  • 14.05.2021
  • 174

Компанія СЕА продовжила партнерські відносини з компанією Chauvin Arnoux.

Французька компанія Chauvin Arnoux є одним зі світових лідерів в області розробки і виробництва вимірювального і контрольно-діагностичного обладнання для різних галузей промисловості, енергетики та зв'язку.

Виробляючи більше 5000 типів продуктів, в тому числі ряд унікальних пристроїв, які не мають аналогів, і поставляючи їх на 5 континентів, Chauvin Arnoux має вісім виробничих підприємств: шість фабрик у Франції (Нормандія, Ліон), сертифікованих згідно ISO9001, плюс заводи в Мілані ( Італія) і Дуврі (США, Нью-Гемпшир).

Chauvin Arnoux є лідером в області виготовлення мультиметрів, провідним виробником осцилографів і, як і раніше, — головною дійовою особою в секторі вимірювальної техніки. Для більш повного задоволення вимог споживачів ведеться безперервний пошук нових рішень і реалізуються всі можливі ресурси для того, щоб відповідати, слідувати і випереджати очікуванням споживачів щодо вироблених товарів, їх характеристик, сервісних послуг і консультацій. Асортиментом Chauvin Arnoux покривається весь діапазон потреб в області приладів, від переносних електровимірювальних інструментів до лабораторного устаткування.

 

Купити вимірювальні прилади CHAUVIN ARNOUX і за додатковою інформацією звертайтеся до відділу вимірювальних приладів Компанії СЕА за тел .: +38 (044) 330-00-88; e-mail: info@sea.com.ua.

Top