× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка
Каталог продукции Анализаторы спектра, осциллографы, мультиметры, тепловизоры и т.д.
Новости
17.11
598
Компанія Siglent запустила в серійне виробництво свою флагманську модель цифрових осцилографів - SDS7000A серію. Осцилографи цієї серії мають смугу пропускання 3ГГц і 4ГГц, 4 канали, 12 біт АЦП, частоту дискретизації до 20 Гв/c та глибину пам'яті 500М/канал. Багатий набір функцій для аналізу, таких як пошук, навігація , цифровий вольтметр, частотомір, гістограма, діаграма Боде, аналіз потужності, аналіз очей/тремтіння та тест на відповідність, в поєднанні із високими технічними параметрами роблять ці осцилографи одним із кращих виборів в своєму сегменті по параметрам можливості-якість-ціна.
14.11
604
Компанія Siglent оголосила акцію на осцилографи SDS1000X-E серії, згідно якої замовники можуть придбати цифрові осцилографи за зниженою ціною і додатково отримати безкоштовно програмні опції логічного аналізатора та генератора сигналів. Акція триватиме з 1 листопада 2023р. по 30 червня 2024р.
07.11
563
Компанія Ceyear пропонує нову лінійку цифрових осцилографів 4457H серії, яка складається із моделей з смугою пропускання від 1ГГц до 4 ГГц і мають 4 або 8 каналів. Осцилографи цієї серії мають вертикальну роздільну здатність 12 біт та технологію “Any Acquire”, що забезпечує вищу частоту дискретизації, вищу швидкість захоплення форми сигналу, більший об'єм пам'яті, кращу систему синхронізації та комплексний аналіз. Можливості цих осцилографів доповнюють функції генератора сигналів, логічного аналізатора, вольтметра та аналізатора спектру в реальному часі. Також передбачена можливість виконання осцилографом голосових команд.
03.11
467
Компанія Ceyear пропонує нову серію генераторів сигналів - 1466-V. Це генератори високочастотних сигналів із діапазоном частот до 67ГГц, які мають широку смугу модуляції (до 2ГГц), високу спектральну чистоту сигналу, широкий діапазон потужності вихідного сигналу та високу точність векторної модуляції . Генератори сигналів 1466-V серії ідеально підійдуть для тестування в різних додатках від рівня компонентів до рівня систем.
29.09
377
Компанія Siglent проінформувала про акції, які будуть діяти з 1 жовтня 2023р. по 31 грудня 2023р. Замовники які будуть купувати аналізатори спектру та осцилографи виробництва Siglent в цей період отримають безкоштовно додаткові опції, що розширить функціонал придбаних приладів. Також надається можливість придбання наборів опцій до осцилографів та осцилографів SDS2000X HD серії за спеціальною ціною.
07.09
341
Компанія APM Technologies представляє нову лінійку програмованих джерел живлення постійного струму Momentum S серії. В цю серію входить ряд моделей із вихідною напругою до 1500В та вихідним струмом до 390А. Джерела живлення цієї серії відрізняються високою щільністю потужності (10кВт в форм-факторі 2U) та широким функціоналом. Також передбачена можливість придбання двох версій - Advanced та Professional, що дає замовнику можливість отримати саме той функціонал, який потрібен для його задач, не переплачуючи при цьому.
Все новости направления
Видео-обзоры
26.05
3253
Компанія SIGLENT пропонує нову лінійку осцилографів в бюджетному сегменті з параметрами і можливостями, які властиві приладам вищого класу. Можливість розширення смуги пропускання, перемикання АЦП (8/10 біт), багатий набір стандартних і опційних можливостей роблять нову серію осцилографів максимально гнучкою і підходящою для широкого спектру фахівців - від інженерів по ремонту обладнання до інженерів-розробників РЕА, для застосування в науковій сфері та ін.
25.05
2191
Компанія SIGLENT представляє нову лінійку ВЧ генераторів сигналів. SSG5000X серія складається з 4 моделей з діапазоном частот до 6ГГц і передбачена можливість генерації векторних сигналів.
13.05
2190
Компанія SIGLENT розширила свою лінійку аналізаторів спектру. Нова серія - це аналізатори спектру реального часу SSA3000X-R зі смугою аналізу в реальному часі до 40МГц і діапазоном частот до 7.5ГГц.
Все видео-обзоры направления
Top