Компания СЭА
× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех. поддержка

Короткий огляд на електромагнітну сумісність (ЕМС)

  • 01.03.2024
  • 1416
Електромагнітна сумісність (ЕМС)  — це важливий аспект у процесі розробки та виробництва електронних пристроїв. Вона охоплює чотири ключові аспекти, які необхідно враховувати перед тим, як випустити продукт на ринку.
  • Випромінювання  — це обмеження потужності випромінюваних сигналів виробом, які можуть заважати роботі інших пристроїв поблизу.
  • Стійкість  — це здатність пристрою працювати правильно навіть при наявності перешкод від інших пристроїв.
  • Цілісність сигналу  — це уникнення генерації сигналів, які можуть завадити роботі самого пристрою.
  • Електростатичний розряд (ESD)  — це захист від розрядів високої напруги, що можуть виникнути при торканні до пристрою.
Для забезпечення відповідності стандартам ЕМС існують різні вимоги, встановлені організаціями, такими як IEC та CISPR. Вони охоплюють випромінювання, кондуктивні та випромінювані перешкоди, електростатичне розрядження та цілісність сигналу.
 
Дотримання вимог ЕМС може вимагати різних заходів, від простих до складних, у залежності від типу продукту та його призначення. Наприклад, це може бути додавання феритової кульки або проектування спеціального екранування.
 
Оскільки ЕМС є важливим аспектом якості електронних пристроїв, дотримання відповідних стандартів допомагає забезпечити їхню надійність та стабільність у роботі.
 
Читайте більше та наступне продовження матеріалів у журналі Електрик. Зручне ЗАМОВЛЕННЯ журналів видавництва для отримання найсвіжіших новин у світі електроніки та інноваційних технологій.

За додатковою інформацією, а також з питань придбання продукції TRACO POWER звертайтесь до офіційного дистриб'ютора Traco Electronic AG на території України - Компанії СЕА, тел.: +38 (044) 330-00-88, info@sea.com.ua

Top