× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Adaura Technologies


 

Компанія Adaura Technologies, коріння якої знаходиться в Кремнієвій долині, була заснована в 2013 році фахівцями в галузі високочастотної електроніки та систем автоматизації. З самого початку нашим головним пріоритетом було надання професіоналам, які працюють у цих галузях, надійного, високоефективного тестувального обладнання за привабливою ціною.

Бездротові рішення набувають все більшого поширення в повсякденному житті і стають більш доступними. Але обладнання, яке потрібне для виробництва і обслуговування цих рішень залишається дорогим. Adaura Technologies спеціалізується на виробництві доступних, високопродуктивних програмованих ВЧ атенюаторів і інструментів для розробки та перевірки бездротових пристроїв та пристроїв loT.

Область застосування програмоватих високочастотних атенюаторів Adaura Technologies:

  • LTE
  • WiFi MIMO (включаючи WiFi 6E)
  • IoT
  • промисловість
  • Space & Military

 

Adaura Technologies вирішує проблеми тестування Wi-Fi

Невеликі стартапи в IoT та бездротовій промисловості не можуть дозволити собі великі витрати для тестувального обладнання. Тому часто продукти, що виробляються цими компаніями не тестуються і працездатність цих рішень в реальних умовах не є гарантованою.

Великим компаніям потрібно швидко впроваджувати інновації, щоб залишатися конкурентоспроможними. Для цього їм потрібно високоефективне обладнання для тестування, яке легко впровадити для виробництва та контролю, а також воно повинно бути достатньо надійним.

Adaura Technologies вирішує обидва ці питання.

У нашому асортименті продуктів є поділювачі потужності, симулятори затримки лінії, програмовані високочастотні аттенюатори, які можуть використовуватись для виробництва і тестування рішень в бездротовій промисловості.

Сьогодні нашими клієнтами є такі лідери в своїх галузях, як Google, Intel, MIT, NASA, Telstra та Verizon. Тим не менш, ми також продовжуємо орієнтуватись і на менші компаній, які цінують доступність і безкомпромісну якість нашого тестового обладнання.

 

Переваги Adaura Technologies

Наша основна ідеологія - це задоволення актуальних потреб клієнтів.Всі розробки наших продуктів основані на спілкуванні з клієнтами і аналізі їх потреб. Ми постійно розвиваємо і вдосконалюєм наші продукти.

Ми робимо особливий акцент на якості наших продуктів. Простота використання, надійність, довготривала технічна підтримка, дотримання міжнародних стандартів, гнучкість і, що важливо, економічність - все це враховується при розробці і виробництві продукту.

Що дозволяє цього досягти:

  • ми використовуємо високоякісні компоненти
  • ми не додаємо зайвої функціональності, що призводить лише до завищених цінників
  • наші пристрої розроблені таким чином, щоб бути надзвичайно простим у застосуванні та досить гнучким, щоб підтримувати майже будь-яке середовище тестування

 

Top