× Компания Каталог Новости Вакансии Вход/авторизация Производители Контакты Доставка Тех. поддержка

HAROGIC


 

Розширте свої можливості в радіочастотному тестуванню та моніторингу

HAROGIC Technologies виробляє мініатюрні, високоефективні радіочастотні вимірювальні прилади та приймачі. З 2015 року ми зосереджуємося на дослідженнях і розробці, виробництві та продажу ультрамініатюрних аналізаторів/приймачів спектру в реальному часі. Розроблено повний спектр аналізаторів спектру/приймачів реального часу з інтерфейсом USB (серія SA) та інтерфейсом Ethernet (серія NX) з частотним діапазоном від 9 кГц до 4,5/6,3/9,5/20/40 ГГц. Завдяки безперервним інноваціям HAROGIC Technologies досягає прогресу в радіочастотній високошвидкісній обробці сигналів, тестуванні та вимірюванні, інших базових галузях інженерії, і прагне, щоб більше користувачів насолоджувалися гнучкістю та зручністю, що приносить їх продукція. HAROGIC Technologies зосереджені на силі продукту, включаючи: мініатюризацію, продуктивність і вартість.

Мініатюризація

Форма приладу (розмір, вага, енергоспоживання) визначає сценарій його застосування. HAROGIC Technologies зосереджується на розробці дуже мініатюрних, вбудованих і портативних аналізаторів/приймачів спектру в реальному часі. Основна вага продуктів може бути менше 200 грамів, розміри подібні до розмірів мобільного телефону, а робоча температура може досягати від -40 °C до 70 °C. Ви можете використовувати це обладнання в багатьох сценаріях, наприклад різні БПЛА, спеціалізовані випробувальні системи та портативне випробувальне обладнання за значних обмежень щодо простору, споживання енергії, ваги та температури.

Продуктивність

Ми прагнемо до найвищих показників продуктивності, зберігаючи при цьому високий ступінь мініатюризації. На даний момент ми збільшили частотний діапазон аналізаторів спектру/приймачів реального часу до 40 ГГц; Деякі моделі мають DANL до -160 дБм/Гц на 20 ГГц, інші – до -170 дБм/Гц при 1 ГГц; Деякі моделі мають фазовий шум до -120 дБн/Гц (@1 GHz, offset=10 kHz). Більшість пристроїв оснащено можливостями високошвидкісного сканування спектру зі швидкістю сканування до 100 ГГц+/с або навіть 1,2 THs+/с і смугою аналізу до 100 МГц. Показники продуктивності радіочастотних приладів HAROGIC Technologies досягають постійного та значного покращення.

Вартість

Ми прагнемо, щоб більше користувачів могли користуватись продуктами HAROGIC і отримувати переваги від нашого передового дизайну. Завдяки нашим зусиллям тепер ви можете придбати аналізатор спектру в реальному часі з частотою до 40 ГГц, вищою радіочастотною продуктивністю та смугою аналізу до 100 МГц за ціною вузькосмугового аналізатора спектру 6 ГГц, який не працює в реальному часі. Компанія HAROGIC Technologies цінує ваші кошти і сподівається, що наші продукти можуть принести вам більше цінності, ніж очікувалося, і дадуть потужний поштовх вашим інноваціям.

Top