× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

За прогнозом GTM Research, цього року Саудівська Аравія встановить новий світовий ціновий рекорд в сонячній енергетиці - нижче 2 центів за кВт⋅ч

  • 19.04.2017
  • 331

Якщо вірити прогнозу аналітиків компанії GTM Research, цього року нас чекає черговий рекорд зниження вартості сонячної енергії - в якийсь момент ціна впаде нижче 2 центів за кВт⋅ч. Новий рекорд, як очікується, встановить Саудівська Аравія в рамках майбутнього тендерного раунду. До речі, нинішній ціновий рекорд - 2,3 цента за кВт⋅ч - належить столиці Об'єднаних Арабських Еміратів Абу-Дабі. Якщо бути точним, таку планку встановив проект сонячної електростанції Sweihan Photovoltaic Independent Power Project сумарною потужністю 1177 МВт.

сонячна енергетика, саудівська аравія

Як зазначив аналітик GTM Research, для першого раунду тендерів саудівської національної програми розвитку ВДЕ (National Renewable Energy Programme) характерно все те ж саме, що і для рекордних проектів в Абу-Дабі і Дубаї. Точніше кажучи, це довгостроковість, поділ тарифів, практично нульова вартість землі під будівництво, низька вартість дозволів, низькі податки і вкрай привабливі фінансові умови. Все це створює передумови встановлення нового світового цінового рекорду в сонячній енергетиці.

Саудівська Аравія вже давно вважається найбільш перспективним ринком для розвитку сонячної енергетики. На жаль, уряд відмовився від початкових планів будівництва 9,5 ГВт потужностей сонячної і вітряної енергетики до 2023 року в якості «початкової мети», замінивши їх наміром інвестувати в сонячну енергетику $109 млрд протягом наступних 20 років.

І хоча Саудівська Аравія не єдина країна, здатна встановлювати рекорди низьких цін в сонячній енергетиці, аналітики GTM Research підкреслюють, що навряд чи ці ціни стануть звичайними в глобальному масштабі. Аналітики не розглядають ці наднизькі ставки в якості стійкої довгострокової тенденції і очікують, що світові ціни на сонячну електроенергію стабілізуються в 2018 році.

 

Компанія СЕА пропонує промислові сонячні електростанції (СЕС) для організації систем електропостачання на сонячних батареях для комерційного використання (для магазину, офісу, підприємства та інших комерційних приміщень).

Компанія СЕА реалізовує проекти електросистем з використанням в комплектації сонячних панелей різної потужності. Забезпечує кваліфікований підбір обладнання для різних типів рішень і пропонує готові розрахунки енергоспоживання для різних регіонів України. Підключає об'єкт генерації електроенергії в центральну електромережу із забезпеченням продажу електроенергії за «зеленим тарифом». Надає сервісний супровід протягом всього експлуатаційного періоду.

 

Компании СЭА - 25 лет!Щоб ознайомитися з докладною інформацією, замовити прорахунок ціни, отримати кваліфіковану консультацію, допомогу у виборі та купити сонячні електростанції, мережеві, автономні або гібридні інвертори, мережеві СЕС або автономні СЕС, телефонуйте +38 (044) 291-00-41 або пишіть нам на пошту: info@sea.com.ua


Top