× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Advantech розширює свої пропозиції з продажу промислових комутаторів керованим комутатором EKI-9600 L3

  • 07.11.2017
  • 207

Advantech, лідер в галузі промислових рішень IoT, розширив свої пропозиції по промисловим комутаторам з впровадженням недавно випущеного комутатора EKI-9600. EKI-9600 являє собою керований гігабітний комутатор третього рівня (L3), який підтримує функції статичної маршрутизації і перетворення мережевих адрес (NAT), що дозволяє спростити і прискорити настройку мережевих магістралей за нижчою ціною.

EKI-9600 L3

«У зв'язку з тим, що потреби в галузі зв'язку продовжують рости в епоху IoT, створення надійної мережевої архітектури стало складним завданням для фахівців в області інформаційних технологій і технологічних операцій», - сказав Франк Ценг, менеджер по продуктах iConnectivity Group Advantech.

«Новий комутатор EKI-9600 призначений для вирішення проблеми зростаючих вимог до пропускної здатності мережі, надаючи критично важливі функції, що допомагають користувачам створювати правильну сегментацію мережі для досягнення більш високої продуктивності мережі за нижчою ціною».

EKI-9600 L3

Завдяки підтримці статичної маршрутизації EKI-9600 може забезпечувати маршрутизацію між різними сегментами мереж, що не тільки запобігає перенасиченню мережевого трафіку, а й максимізує продуктивність кожної мережі. Крім того, з можливостями NAT користувачі можуть краще управляти своїми IP-ресурсами, підвищувати ефективність управління IP-адресами і забезпечити додаткову безпеку мережі.

Перемикач EKI-9600 випускається в двох моделях: EKI-9612G і EKI 9628G. EKI-9612G являє собою керований комутатор рівня L3 з ДБЖ для монтажу на DIN-рейці, який поставляється з вісьмома портами Gigabit і чотирма портами SFP (mini-GBIC), в той час як EKI-9628G - це монтуємий в стійку керований комутатор рівня L3 , що надає до 24 гігабітних портів і чотири порти Gigabit combo. Обидві моделі оснащені Gigabit-портами виконаними за технологією з введенням надлишкових елементів Gigabit X-Ring Pro розробленої Advantech, яка забезпечує ультрависокий час відновлення швидкості менше 20 мс, що забезпечує стабільність мережі. «Діяльність iConnectivity Group Advantech присвячена наданню нашим клієнтам широкого спектра промислових комунікаційних і мережних рішень для використання потужності промислового IoT. Розширення наших товарних пропозицій завдяки введенню керованого комутатора Advantech EKI-9600 L3 допомагає посилити нашу місію по забезпеченню безпечних і ефективних мереж промислового зв'язку », - сказав Альфа Чен, віце-президент Advantech iConnectivity Group.

 

За матеріалами Advantech

Продукція виробництва Advantech в каталозі Компанії СЕА:

Різні не класифіковані вироби Промислові комунікації Промислові материнські плати
Модулі збору сигналів Програмуючі логічні контролери Модулі вводу-виводу ADAM 4000/6000
Промислові робочі станції Платформи безпеки Internet Шасі промислових комп'ютерів
Клавіатури, трекболи, миші Відеоплати Звукові плати
CFast Сервери Відеорегістратори
Замовні системи промислового призначення Обладнання для відеореклами Мобільні комп'ютери для жорстких умов
Компактні контролери Транспортні ПК Універсальні контролери
Високозахисні контролери ETX/XTX Basic (125x95 mm)
Compact (95x95 mm) Ultra (84x55 mm) Nano-ITX, Pico-ITX
2,5'', 3,5'', 5,25'' EPIC, EBX PC-104, PC-104+, PCI-104
ISA PCI PICMG 1.0
PICMG 1,3 ATX MicroATX
mini-ITX Серверні плати Вбудовані монітори
Комплекти ЖКД Панелі оператора Безвентиляторні панельні комп'ютери
Сенсорні панельні комп'ютери Зі слотами розширення Загальнопромислового застосування
Для 19" стойки Панельні Морського виконання
ISA PCI, PCLe PC104, PC104+
CAN Керовані комутатори Ethernet Некеровані комутатори Ethernet
DiskOnModule Сервери пристроїв з послідовними портами 2.5''
BoxPC Спеціальні ATX
PICMG 1.0/1.3 embedded-ATX Box PC
Вентилятори і кулери 1U 2U
4U 1U COM
4U PICMG 1.0 PICMG 1.3
Шлейфи і кабелі Одноплатні комп'ютери RISC Райзери
Дискретний ввід-вивід Аналоговий ввід-вивід Керування двигунами
Кріплення SD, microSD DDR II
Бескорпусні ATX, AT Адаптери AC/DC
DDR CompactFlash  

 

 

Компании СЭА - 25 лет!Компанія СЕА - офіційний дистриб'ютор Advantech на території України. Купити комутатор Advantech, дізнатися ціну і додаткову інформації щодо обладнання для промислової автоматизації, можна, звернувшись до центрального офісу Компанії СЕА за тел .: +38 (044) 291-00- 41, або по e-mail: info@sea.com.ua


Top