× Компания Каталог Новости Вакансии Профиль Производители Контакты Доставка Тех.поддержка

Сонячні панелі в системах SCADA в КП «Львівводоканал»

  • 13.03.2018
  • 914

Компанія СЕА, розвиваючи напрямок сонячної енергетики, та Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» за принципом побудови систем освітлення створили систему автономного живлення для системи моніторингу SCADA (моніторинг тиску в трубопроводах великого діаметру) у найбільш проблематичних зонах електропостачання.

Склад системи:

Дана система дозволяє забезпечити живлення SCADA протягом 5 діб при відсутності сонячної енергії. 

Фотоелектричні модулі    Фотоелектричні модулі    Фотоелектричні модулі

 

На сьогоднішній день для України сонячна енергія залишається малорозвиненою, не часто зустрінеш на вулицях міст, на підприємствах чи в державних закладах сонячні батареї. Але тим не менш, українці починають використовувати енергію Сонця й сонячні батареї поступово проникають на наш ринок.

Сучасний розвиток використання сонячної енергетики в Україні в більшості випадків зводиться до будування одиничних великомегаватних та малогабаритних станцій «домашнього» використання для застосування їх у виробленні електроенергії під «зелений тариф». З часом профільні компанії України запропонували використовувати сонячну енергію в системах освітлення, цим самим розширивши сферу її використання. 

 

Компании СЭА - 25 лет!Щоб ознайомитися з докладною інформацією, замовити прорахунок ціни, отримати кваліфіковану консультацію, допомогу у виборі та купити обладнання для СЕС, мережеві, автономні чи гібридні інвертори, домашні або промислові сонячні електростанції, телефонуйте +38 (044) 291-00-41 або пишіть нам на пошту: info@sea.com.ua.


Top