Компанія СЕА
× Компанія Каталог Новини Вакансії Вхід/авторизація Виробники Контакти Доставка Тех. Підтримка

Обладнання для сонячної енергетики

Компанія СЕА пропонує обладнання і комплектуючі для сонячної енергетики.

Обладнання для сонячних електростанцій

Устаткування для мережевих сонячних, гібридних та автономних сонячних електросистем світових виробників, що постачаються СЕА, включають такі вироби:

Оборудование и комплектующие для СЭСОборудование и комплектующие для СЭСОборудование и комплектующие для СЭСОборудование и комплектующие для СЭС

Комплектуючі для сонячних електростанцій

Компанія СЕА пропонує аксесуари для з'єднання сонячних панелей мережевих сонячних, гібридних та автономних сонячних електросистем, а саме – продукцію Elmex:

  • стрингові, прохідні та розгалужувальні конектори,
  • запобіжники.

Щоб ознайомитися з докладною інформацією, отримати кваліфіковану консультацію та допомогу у виборі, чи купити мережеві, автономні або гібридні інвертори, шафу збору потужності сонячних модулів або коннектори, телефонуйте +38 (044) 330 00 88, +38 (067) 352 98 56, або пишіть нам на пошту: info@sea.com.ua.

Новини
Прозорні сонячні панелі: революційний крок у використанні сонячної енергії!

Уявіть світ, де ваші вікна не тільки пропускають природне світло, але й виробляють електроенергію. Прозорні сонячні панелі - нова технологія, розроблена дослідниками в Японії, яка може перетворити цю фантазію в реальність.

  • 22.06.2023
  • 1125
Вперше космічний демонстратор сонячної енергії бездротово передає енергію в космос

Група дослідників з Каліфорнійського технологічного інституту оголосила, що їхній прилад під назвою Space Solar Power Demonstrator впорався з цим неймовірним завданням.

  • 16.06.2023
  • 963
Тоненькі, як папір, сонячні панелі здатні перетворити будь-яку поверхню на джерело енергії

Дослідники розробляють техніку для масштабного виробництва ультратонких, майже невагомих сонячних елементів, які можливо безперешкодно додавати на потрібну поверхню.

  • 09.01.2023
  • 4261
Top