× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Общегородская информационная система SEA Smart City

З 2007 року Компанія СЕА є виробником і інтегратором сучасного та енергоефективного обладнання та автоматизованих систем моніторингу для інфраструктури сучасного міста на базі ресурсів стільникового зв'язку GSM.

SEA Smart City – це комплексна система автоматизації об'єктів житлово-комунального господарства, моніторингу та обліку енергоресурсів з єдиним диспетчерським центром, яка включає в себе ряд самостійних систем управління зовнішнім міським освітленням, дорожнім рухом, диспетчеризації ліфтів, моніторингу міського транспорту, обліку та моніторингу споживання води, теплової та електроенергії, а також єдиного паркувального простору.

Дорожній рух і транспорт

  • Модернізація і будівництво нових світлофорних об'єктів з використанням LED світлофорів та інших технічних засобів управління дорожнім рухом власного виробництва. Реалізовані проекти в Україні – більш, ніж в 20 містах, зокрема і в таких обласних центрах як: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк та багатьох інших.
  • Організація муніципальних платних парковок, першого в Україні "перехоплюючого паркінгу".
  • Впровадження систем супутникового моніторингу транспорту.

Міське освітлення

Впровадження бездротової системи управління міським вуличним освітленням СЕА СУГО більш, ніж в 15 містах України, таких як: Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Херсон, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк та багатьох інших.

Ліфтове господарство

Комплексна система диспетчеризації ліфтів на базі ресурсів стільникового зв'язку GSM – СЕА СКУЛ в Україні встановлена більш, ніж в 10 містах, таких як: Київ, Донецьк, Запоріжжя, Харків, Львів, Полтава, Чернігів, Суми, Вінниця, Прилуки, Вишневе і ін.

Водопостачання (водоканали)

Системи дистанційного обліку та контролю споживання води на базі ресурсів стільникового зв'язку GSM і протоколу M-Bus – СЕА АСОЕ.В системи контролю води запущені в експлуатацію в Тернополі та Одесі.

Загальноміська інформаційна система SEA Smart City

Муніципальні органи і адміністрації міст мають у своєму розпорядженні великий об'єм соціально-значимої інформації, яка може бути дуже корисна населенню і гостям міста – для зручності відображення життєдіяльності міських служб ЖКГ.

Тому Компанія СЕА пропонує спростити доступ до різних верств адресно-довідкової інформації шляхом розміщення відповідних сервісів на офіційному сайті міста за допомогою ресурсів пошукових систем.

Автоматизована система моніторингу та обліку енергоресурсів - SEA Smart City

Компанія СЕА впровадила менш ніж за 10 років більше 100 проектів з модернізації інфраструктури українських великих і невеликих міст, таким чином наблизивши їх до сучасних європейських стандартів.

Варіанти реалізації різних систем Компанією СЕА

Проекти Компанії СЕА з модернізації інфраструктури в різних містах України

 

За додатковою інформацією та з питань придбання або впровадження систем для автоматизації об'єктів житлово-комунального господарства та автоматизованих систем обліку енергоресурсів звертайтеся до центрального офісу Компанії СЕА, тел.: (044) 330-00-88, e-mail: info@sea.com.ua.

Новини
Співробітники Компанії СЕА взяли участь у Форумі «Безпечні дороги: технології та інновації»

На Форумі особливу увагу приділили порушенням швидкісного режиму та габаритно-вагових норм.

  • 22.05.2021
  • 552
У Києві відбудеться Форум «Безпечні дороги: технології та інновації»

18 травня, о 12:00, в інноваційному парку Unit.City відбудеться форум, присвячений комплексу інфраструктурних заходів і рішень, які підвищують рівень безпеки дорожнього руху.

  • 17.05.2021
  • 516
Завершення 1-го етапу модернізації вуличного освітлення у Тернополі

Компанія СЕА співпрацює з Тернопільською міською радою та Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO) у рамках проєкту «Світло без ртуті».

  • 20.04.2021
  • 792
Top