× Компанія Каталог Новини Вакансії Профиль Виробники Контакти Доставка Тех.поддержка

Презентація рішень виробництва СЕА в м. Ірпінь

  • 25.07.2019
  • 1360

Спеціалісти компанії СЕА провели презентацію продуктів власного виробництва фахівцям відповідних структурних підрозділів і комунальних служб міста Ірпінь. На презентації були присутні: перший заступник міського голови, керівник Управління інфраструктурного розвитку міста та його колеги. 

автоматизовані системи

Обладнання і системи виробництва Компанії СЕА активно впроваджуються та успішно експлуатуються в багатьох містах України. Серед послуг, які були пропоновані мерії Ірпіня:

Компанія СЕА дякує представникам міської ради міста Ірпінь за проявлений інтерес до нашої продукції. Ми раді були представити нові рішення і поспілкуватися щодо подальшого розвитку інфраструктури міста.

 

Компанія СЕА впровадила більш ніж 100 проектів з модернізації інфраструктури українських великих і невеликих міст менш ніж за 10 років, таким чином, наблизивши їх до сучасних європейських стандартів. За додатковою інформацією та з питань придбання або впровадження систем для автоматизації об'єктів житлово-комунального господарства та автоматизованих систем обліку енергоресурсів звертайтеся до центрального офісу Компанії СЕА, тел .: +38(044) 330-00-88, e-mail: info@sea.com.ua.

Top